Schrijf je in gratis en verminder de reclame !

Faites de nouvelles rencontres sur Rendez-Vous.be
meet, like, love

Zoeken

Zoeken
Via de kaart
Ontmoetingen per interesse
Alle opiniepeilingen bekijken
Quiz&Klik

Mijn opzoekingen

Snel zoeken



Resultaat van de zoekopdracht

 

+ Meer criteria


Ben vrouwelijk, elegant, levenslustig en actief mijn hardware is nog redelijk up-to-date operating system wijkt wel mild af van de standaard wat enigszins gewenning vraagt ;-) IK REAGEER NIET OP PROFIELEN Z O N D E R FOTO
6

Amelie1 63 jaar - Beveren

Mag het ietsje meer zijn?
6

Authentoon 47 jaar - Asper

Zacht natuur genieten reisjes... als vrienden naar elkaar toe groeien elkaar de tijd geven...
2

johann22 68 jaar - Gierle

Ik ben nog een actieve dame met vele uiteenlopende interesses Ik doe ook vrijwilligerswerk in een school en in GHB Leuven
1

Mamamia 75 jaar - Wespelaar

We zullen wel zien wat de toekomst brengt. Niets overhaast, elkaar zichzelf laten zijn.
4

Fun2Fun 60 jaar - Lummen

Fijn dat je even langs komt op m'n profiel. Ben een dame met een positieve kijk op het leven, die een waarde hecht aan een (h)echte, oprechte vriendschap. Ben jij een man met een lief, blij en open karakter, liefst sportief, met interesse voor natuur en niet te stads, die graag wat quality time wil delen, om samen te genieten.
6

vergeet-me-nietje 65 jaar - Sint-Niklaas

Geen gerichte zoektocht maar misschien wel een toffe ontmoeting die innemend is en een pad kan vrijmaken..
2

Malaga1965 60 jaar - Mechelen

Ik ben een single man, klaar voor een serieuze relatie, maar zonder te snel te gaan. Laten we de tijd nemen om elkaar rustig te leren kennen. Ik heb een job, plannen en passies… en vooral de wens om dat allemaal te delen met iemand. PS: Ik begin nog maar net met Nederlands, maar ik wil het graag leren
 

noche84 40 jaar - Beyne-Heusay

Ben hier om nederlands te leren :D en natuurlijke fijne personen te ontmoeten !
5

fabrice 48 jaar - Brussel

Ben niet echt op zoek . Zie wel wie & wat mijn pad kruist .
 

Rik1962 62 jaar - Haaltert

Ben rustige man op zoek naar leuke vrouw; heb interesse in natuur, wandelingen, muziek
 

sven34 57 jaar - Ramsel

Ik wil graag iemand ontmoeten waar ik vele dingen samen mee kan doen , is leuker dan alleen , reisje etentje uitstapje , maar vooral iemand die graag knuffelt , genegenheid , liefde of hoe je het ook mag noemen geeft en eerlijk is .
2

Byke1 73 jaar - Duffel

Vurige passionele vrouwen krijgen mijn voorkeur. Opdringerig zijn zie ik niet als een probleem. Open en eerlijkheid in alle communicatie is een must.
 

Chester 41 jaar - Koekelberg

Een leuke babbel, een toffe rdv, ... is al een goed begin, niet?
 

Sia71 53 jaar - Sint-Agatha-Berchem

Gezonde vrouw om nog van het leven te genieten liever samen met zijn tweetjes
1

Fleurtje 64 jaar - West Vlaanderen

Ontmoet Hier De Witte Kabouter op dé Pony.Neen hoor, Ik ben Niet de Slimste, Knapste, Rijkste of Mooiste man op aarde. Er is een hoop Mis met mij. Soms ben ik ook wel een beetje 'ConTraiR', Ben eerlijk en ook een levensgenieter...toch wel al gehavend door het leven, op zoek naar een liefhebbende partner om samen de juiste richting uit te gaan. Natuurlijk kan ik je wel vertellen hoe ongelofelijk -'Fantastisch-Semi-Nonchalant' ik ben (want dat ben ik), maar het zou volstrekt zinloos zijn. Heb je zin in een ritje in mijn Nieuwe BENTLEY Mulsane, of kan een Cruise op mijn Zeiljacht L' Air Du Temps je wel bekoren? (Pech... die heb ik niet) Zoals de meesten hier, heb ik er nog niet veel van gebakken. Ik ben Niet Saai, en ook Niet Suf, en ik hoef niet Direct afgestoft te Worden. Dus dames, Emillio ben ik..Neen, Echt Niet. Ik ben Niet direct Fan van Unibrow, noch van haargroei onder de Neus.??..dus ik zoek... Een Vrouw..., een Vrouwelijke Vrouw.?? Een liefdevolle Vrouw...!????
8

Emillio 67 jaar - Erembodegem

Ik kom uit een relatie van 9 jaar met een vrouwtje waar iedereen kan van dromen jammer genoeg overleden door een spierziekte haar wens was dat ik terug de liefde van mijn leven zou vinden en niet blijf treuren ! Ik zoek een vrouw met een hoog libido . Ga ook graag naar de film of iets gaan eten samen of eens theater . Als je van spanning houd is dit zeker een pluspunt laten we eerst een praatje maken en zien of er een klik is .
3

Alain1968 56 jaar - Berchem

Ik ben een zelfstandige, levenslustige vrouw, hou óók van de leuke dingen in het leven en bij voorkeur met die ene waar je lief en leed mee wilt delen. Hiervoor zou ik graag kennismaken met een verzorgde, charmante man. Iemand met een inspirerend gevoel voor humor die wederzijds respect, vertrouwen en communiceren nog belangrijk vindt. Zo, dit is al een tipje van de sluier en wie weet kom ik hier wel iemand tegen die een einde aan mijn verhaal kan breien. Om praktische reden toch wel graag uit de regio en met recente foto...
8

CharlyMae 62 jaar - Wuustwezel

Ik probeer lief en vriendelijk te zijn... lach ook graag en ben optimistisch
3

boterbloempje 63 jaar - Aarschot

K hoop nog iemand tegen te komen voor een vaste relatie
3

Johan2 59 jaar - Beerzel