Alleen vrouwen met enig gevoel van humor toegelaten! Het moet plezant blijven...
1
a.n.c.o.
59 jaar - Dendermonde
Ik ben moeder, mama en oma. Heb flexijob en voor de rest ben ik heel gewoon.
6
Vicky0110
68 jaar - Mechelen
Vriendschap is de sleutel naar een mooi begin...
Een goede eigenschap vooral goed luisteren naar elkaar dan voel je het snel wel aan..humor kan aanstekelijk zijn...
verdrinken in ogen..
Foto volgt nog...
Een mooi innerlijk is een meerwaarde
2
Malinda
56 jaar - Lokeren
Grote man met open mind zoekt een vriendschappelijke relatie
Vousrendez
66 jaar - Gent
Ben sportief en wandel heel graag..Ondermeer vierdaagse wandelingen enz
julien51xx
69 jaar - Gent
Tell me somethin', girl
Are you happy in this modern world?
Or do you need more?
Is there somethin' else you're searchin' for?
2
Jan1962
63 jaar - Maldegem
Hallo , ik ben een sportieve kerel , ja lopen ,fietsen en wandelen houden me jong , hou van eenvoud en eerlijkheid ,ik hou van naturisme .Heb géén zorgen maar met 2 kan het leven soms mooier zijn .
6
Pajero
67 jaar - Wortegem
Op zoek naar knappe mature dame !! hopelijk kunnen we fijne momenten beleven dan :-)
dertigtinten
44 jaar - Hasselt
Wie durft?wie durft samen met mij haar rugzakje ergens wegzetten om het later niet meer te vinden,wie durft mij toelaten in haar keuken,ik help je bij het koken want alleen bak ik er niet veel van,wie neemt een tas,handtas mee als we op stap gaan ik weet geen blijf met al mijn spullen,wie spreekt over trouw zijn,wat vrijheid krijgen,romantiek,eerlijk zijn,maar wie geeft ook een gezicht aan die woorden,dus,WIE DRUFT
6
nieuwtje100 marleen
69 jaar - De Haan
Ik ben een veelzijdige, interessante, lieve, gevoelige man
warm, lijfelijk, graag 'in flow', authenticiteit, vreugde, inhoud,
als hart, ziel en lijf klikken droom ik er van om dit in een levens- en liefdesrelatie nog héél lang samen te kunnen be-leven
2
peter
68 jaar - Mechelen
Zoveel :-) een leuk gesprek, film, etentje, wakker worden met jou in mijn armen, een leuk weekend samen, samen naar een museum, zwemmen in zee, ...
1
gewoonlief
60 jaar - Leuven
Integer en loyaal.
Graag iemand die positief in het leven staat en nog gelooft in fijne verbinding.
4
Sprankel
55 jaar - Hasselt
Bijna loop ik een andere levensfase tegemoet, nl. pensioen, maar dit is nog niet het geval (nog ruim 1 jaartje). Ondertussen heb ik beetje meer inzicht verkregen hoe het best mogelijk in contact te komen op mijn vrijere momenten om beetje meer te tijd te delen groeiende weg naar een mogelijke duurzamere vriendschapsrelatie of langdurige unieke verbinding... Ben mij bewust over het levensritme en mijn wensen of wat deugdzaam blijft en hoop die te kunnen matchen met een lieve dame, beetje zoals mij, waarbij het echt klikt liefst...Ik wil nog eens waarlijk verliefd zijn/worden en het liefdesleven hervinden...op een eerlijke basis, 'mekaar-gegeven' als het ware.
4
kanarietje
61 jaar - Lissewege
Ben behulpzaam en oprecht..
En sta positief in het leven
Ook wel rechtvaardig..
1
Remo07
60 jaar - Diepenbeek
Ben jij mijn wederhelft met wie ik op ontdekkingstocht kan? Want dat is hoe ik het leven zie. Als journalist heb ik vele werelden verkend, en dat wil ik blijven doen. Dus ik reis graag, zowel letterlijk als in de geest. Wetenschap vind ik erg boeiend, zeker als die mysterie aanraakt. De grens met spiritualiteit is dun. Ik zit niet de hele tijd met mijn neus in boeken, ik ga ook graag naar buiten, de natuur in. Ik woon ook rustig, lichtjes afgelegen, heerlijk vind ik dat. Gevoel voor humor vind ik belangrijk. Je had toch door dat in mijn nick een grapje verscholen zit? Zelfrelativering is zo bevrijdend. Ik zoek een zielsmaatje dat zich in mijn profiel herkent en positief in het leven staat. Een open geest en goede communicatie zijn essentieel voor duurzame verbinding.
5
BonoBeau
64 jaar - Moerbeke-Geraardsbergen
Dank u , om mijn profiel te bezoeken . Hier over jezelf iets neerzetten is niet zo gemakkelijk . Als we met elkaar al wat kunnen opschieten , is al een goed begin . Hou je van knuffels , kussen , lief zijn voor mekaar , samen genieten
3
ericroels
65 jaar - Aalst
Levenslustige, empathische man hoopt een dito dame te ontmoeten om samen een nieuw mooi verhaal te schrijven.
Hou jij net als ik ervan om mooie momenten te kunnen delen: samenzijn, uitstapjes, een etentje, wandeling, een snuifje cultuur, praten en luisteren,…?
4
Ronan
56 jaar - Oudenaarde
Gescheiden zoekt een vrouw voor vriendschap
Gescheiden zoekt een vrouw voor vriendschap
2
simon25
65 jaar - Zwalm
Jezelf beschrijven is geen sinecure. Bewierook je jezelf, dan ruikt het verbrand. Ben je te bescheiden, heb je geen inhoud.
Zijn empathie, vrolijkheid en levenslust aanvaardbare kwaliteiten?
Ik ben graag tussen de mensen maar niet het middelpunt van de belangstelling. Actief en sportief. Maar ook relax
9
Sealover
70 jaar - Middelkerke
Correcte man, joviaal, positief ingesteld, ...
kijk graag uit naar een verzorgde lieve en correcte dame met pit,
die net als ik weet te genieten van het mooie in het leven.
kan jij je hierin vinden, neem zeker contact.