Schrijf u in gratis en verminder de reclame !

Faites de nouvelles rencontres sur Rendez-Vous.be
meet, like, love

Zoeken

Zoeken
Via de kaart
Ontmoetingen per interesse
Alle opiniepeilingen bekijken
Quiz&Klik

Mijn opzoekingen

Snel zoeken



Resultaat van de zoekopdracht

 

+ Meer criteria


Verzorgde rustige man zoekt leuke vaste vriendin geen losse date
 

Zon61 61 jaar - Kortrijk

Down to earth-easygoing-no drama-eerlijk gepassioneerd en betrouwbaar
1

Peter290669 55 jaar - Paal

Ik ben een levenslustige man die houdt van gezelligheid, reizen en goede gesprekken. Humor en eerlijkheid zijn voor mij belangrijk, en ik geniet van kleine dingen zoals een wandeling in de natuur of een avond met een goed glas wijn... Ik ben op zoek naar een warme, spontane vrouw die nog jong van geest is en die net als ik waarde hecht aan respect, vertrouwen en plezier samen maken. Iemand die openstaat voor nieuwe ervaringen, maar ook kan genieten van rustige momenten met z’n tweeën.
4

CoffeeKindness 55 jaar - Antwerpen

Sportieve fietser en muzikant zoekt zijn maatje. Hou van uitstapjes, etentje, fietsen , muziek, .Zin in een fijne babbel ? Aarzel dan niet .
 

Dru70 55 jaar - Vlaams Brabant

Ben hier om nederlands te leren :D en natuurlijke fijne personen te ontmoeten ! 1
5

fabrice 49 jaar - Brussel

Hou van integere en authentieke mensen, de natuur, gezelligheid. Zoek een enthousiaste vrouw die vlot is in de omgang en niet blijft steken in het verleden.
7

Percival 57 jaar - Wechelderzande

Ik ben een zelfbewuste lieve en warme vrouw die op zoek is naar een langdurige relatie met een lieve, warme, zelfbewuste man. Ik ben absoluut niet op zoek naar een ONS, FWB of andere kortstondige en oppervlakkige avontuurtjes. Vermits is mezelf goed ken en goed weet wat ik graag 'wil', ben ik echt op zoek naar een maatje, een soulmate en mijn allerbeste vriend. Ik dien niet om jou bewust te maken wat je mist in het leven en als je daar dankzij mij bent achter gekomen, me vervolgens te dumpen. Ik ben namelijk te kostbaar om bij als wegwerpmateriaal te worden gebruikt. Dit klinkt misschien heel hard, maar ik heb dit spijtig genoeg al te dikwijls meegemaakt. Verder hou ik ontzettend veel van diepzeeduiken, reizen, nieuwe steden en landschappen ontdekken, terrasjes doen en van het leven echt genieten. Liefst met zijn tweetjes. Als je nog niet afgeschrikt bent door mijn lange beschrijving, dan weet ik nu al dat jij misschien wel diegene bent naar wie ik op zoek ben en tothiertoe nog niet g
4

Leen1964 61 jaar - Schelle

Een ´compagnon de route´ om af en toe samen wat leuks te doen? Klinkt me zeker goed! En wie weet tref ik hier die ene.
1

Els1972 53 jaar - Diest

Jong van geest, realistisch, sportief, actief , dromer....
 

Sun65 60 jaar - Oekene

Zoek iemand met toch wel humor,respect,lief,schattig en toch wel een ruw kantje ....een echte man
3

Tinneke08 59 jaar - Erembodegem

Vriendelijke en luisterend, nieuwe contacten leren kennen , een babbeltje .
1

Bart1973 53 jaar - Houthulst

Ben een sociaal, romantisch, medevoelend en trouw persoon.
1

Marilene 75 jaar - Ekeren

Beter vragen zal ik uitleggen zo weet jij beter Ik zoek eerste vooral eerlijkheid rechtwaardigheid gastvrijheid niet liegen niet bedrogen worden
2

Danny1962 63 jaar - Mol

Lief, spontaan, best veel humor, rest laat ik je nog weten,
1

ONTDEK 64 jaar - Middelkerke

Draag bril, graag modieus gekleed.Zoek op vriendschap..man!..((Vl. BRABANT LEUVEN EN OMG., tenzij afstand geen probleem is voor jou...(BIJ VOORKEUR 65 PLUS!.!) (ZOEK GEEN MAN IN EEN RELATIE !!!),SORRY)(Kan geen bericht lezen )Foto op verzoek. Geen bet.lid.
 

lianoo123 76 jaar - Heverlee

Wil en probeer altijd mezelf te blijven . verlang dat ook van een partner .
1

keppe 74 jaar - Oostende

Ik ben een avontuurlijk ingestelde levenslustige man die meer van het leven wil proeven. Positiviteit, spontaniteit en passie zijn sleutelwoorden. Genieten staat ook in mijn woordenboek, maar dat doe ik het liefste met twee. Een levenslustige, lieve, positieve ingestelde vrouw, die ook van het leven wil genieten mag me zeker aanspreken. Verder zijn sleutelwoorden als finesse, respect, lief, attent, hartelijkheid warm aanbevolen. Enne... ik zie er en voel me veel jonger uit dan wat het tellertje aangeeft. Eens je in mijn favorieten staat, kan je me ook zien....
2

misterx1 60 jaar - Gent

Jij houdt van het zuiden en droomt om net als ik daar de rest van je leven door te brengen als je niet op cruise of met de camper onderweg bent Waarom ik niet antwoord op hallokes en hoikes? Na ruim 20 jaar wil ik eindelijk nog eens echt door een coup de foudre geraakt worden. Dat kan door iemand die ik bijzonder aantrekkelijk vind maar die ben ik hier nog niet tegengekomen. Als je dus alsnog je pijlen op me richt... zorg er dan voor dat ik Afterlife-alike de slappe lach krijg bij je bericht... dat wanneer ik je antwoord je Lanegan niet moet opzoeken en dat je bij de Caminito del Rey niet replied met 'Ik heb last v Vertigo'... mijn favoriete Hitchcock is trouwens Psycho... en Ozon? Op dit ogenblik L'amant double... en Wild God in t Sportpaleis? A no-go! Begrijpen we elkaar?
1

Irina 63 jaar - Antwerpen

Een goedlachse gezellige partner,samen genieten van het leven,de kleine dingen,een terrasje
1

Bear62 63 jaar - Westende

Op zoek maar niet wanhopig ;) Vlotte babbel om mekaar te leren kennen is beter dan opsommingen maken hier :)
2

Bavo83 42 jaar - Herentals