Moest je iets willen weten vraag dan maar. Weinig tijd door werk en sport. Maar sta toch open om iemand te leren kennen. Geen moeilijke toestanden
7
Ronald47
53 jaar - Turnhout
Ik ben een eerlijke vrouw op zoek naar een lieve partner
Ik hou van wandelingen in de natuur maar niet te lang en niet te ver.
Eens een lekkere koffie en een leuke babbel.
Wat zoek ik : een latrelatie met iemand die spontaan en open is en nog wil genieten van het leven!
Ben jij dat misschien?
8
Chrissy
71 jaar - Oostende
Tja... wat zoeken de meesten hier... een invulling voor iets dat ontbreekt, zonder al te hoge verwachtingen.
VOOR DE REST--koken, Barry White, Folk, James Brown, Oldies, U2, Badminton, Fietsen, Zwemmen ,Canada, Dublin, Ierland, Lissabon, Portugal, Schotland, Schaken, Uno, Wijn, Dire Straits, R.E.M, Simply Red, Romantiek, Amy Winehouse, Fleetwood Mac, Star Trek, Grieks Eten - Lekker Eten in 't algemeen... ;-) Zonsondergangen, Weekendje Weg Spare Ribs, Simple Minds, Mickael Jackson, Friends With Benefits, Adele, Rummikub, Ping pong, Motown and Soul Music, Knuffelen, Décolleté, Seks, Italiaans Eten, Bioscoop, Popcorn Muziek, Verwennen, Sliding Doors, Fotografie, Gentse Feesten, Show Me Love, Vakanties, Plezier, Sardinia, Italië, Bucket List, Volslank, Citroen Gran Canaria, Intiem Zijn, Vrijen, Tetris Francis, Cabrel, Liefde, Celtic, Coca Cola Zero, Zoenen, Coyote Ugly, Lingerie, Erotiek...tja het is maar een greep en de volgorde, maakt niet uit ..;-)
3
gekje
60 jaar - Haasdonk
Ik zie enorm graag dieren en steek ook heel veel tijd in mijn eigen huisdieren.
Ik heb 2 honden, 4 paarden en 1 pony. Ik rij vooral dressuur en doe ook mee aan wedstrijden. Dit binnen LRV verband.
Ik zou heel graag iemand leren kennen die ook een enorme dierenvriend is, want die kan begrijpen hoeveel tijd er naar het verzorgen van deze dieren gaat.
Iemand tegenkomen die dan ook nog dezelfde hobby heeft, zou helemaal super zijn!
En ja dan zijn we met 2 om onze beestjes te verzorgen en dat is altijd leuker dan alleen!!!
1
Dierenvriend
49 jaar - Meerdonk
Ik ben weduwenaar zacht van karakter geen drinker en geen cafegaander,open,en eerlijk,mijn hobby;s zijn bij goed weer moto rijden en verder aktief in de toneelwereld,maar reeds zeer lang weduwenaar en ben het alleen zijn wat beu en zeker bij thuiskomst,wil graag een leuke dame uit mijn omgeving van Gent ontmoeten met serieuze bedoelingen
10
ginofjr
66 jaar - Mariakerke-Gent
Hoi, ik ben Marc, Kempenaar aangespoeld in Oostende / Raversijde, ...
Niet op zoek naar de supervrouw maar een gewoon gezellig mateke om samen leuke dingen te doen, dat zou ook al best zijn.
Moet niet direct skydiving te zijn maar gewoon stevige strandwandeling, restaurantje, terraskes in de zomer, ...
En kijken wat de toekomst brengt ??
6
costa357
60 jaar - Mariakerke-Oostende
Ik ben op zoek naar een eerlijke gezellige man om nog samen van het leven te genieten, van kleine en iets grotere dingen misschien.
Ik hou van fietsen, wandelen, een uitstapje, een reisje naar de zon maar ook van gewoon thuis van elkaar te genieten, gewoon samen zijn is leuk.
Een goeie babbel kan soms wonderen doen, en elk moet eens kunnen babbelen maar ook eens kunnen luisteren naar de andere. Neen, een foto ga je niet terugvinden, ik hou van het echte contact in levende lijve.
kimmeke18
66 jaar - Langdorp
Hier nog een partner vinden voor de rest van mijn leven zou fantastisch zijn. Een eutopie ? Waarschijnlijk, maar proberen heeft nog niemand geschaad.
Perfectie bestaat niet, daar ben ik mij terdege van bewust, maar ik geef alvast aan in mijn profiel wat voor mij het ideale beeld zou zijn qua leeftijd en lichaamsbouw. Gelieve dat te respecteren.
Graag iemand die net zoals ik ook een echte levensgenieter is. Lekker eten, al dan niet thuis of op restaurant met bijpassend wijntje én aangenaam gezelschap. Wees gerust, ik betaal mijn deel ;-)
Foto's staan privé om beroepsredenen.
3
Jasmine20
59 jaar - Haaltert
Vriendschap.
Gezelligheid.
Een uitstapje.
Genieten
Glimlachje13
67 jaar - Aalst
Na een tijdje weggeweest op deze site kom ik terug eens kijken. Het is altijd leuk en een beetje spannend om nieuwe mensen te leren kennen, eerst vriendschappelijk en wie weet daarna meer. Liefst iemand uit de regio Leuven of omstreken. Ik ben hier gratis member en kan dus geen berichten lezen en / of schrijven.
10
dannywinant
50 jaar - Heverlee
Warme, liefdevolle vrouw die met beide voetjes op de grond staat
3
Happyme
57 jaar - Kampenhout
Halo ik ben dirk 58 jaar en al een paar jaar alleen en ben opzoek naar een lieve eerlijke oprechte vrouw die weet wat ze wil !! en nog gelooft in een toekomst samen ik zelf ben een rustige persoon die weet wat hij wil
ik kijk er naar uit om hier in kontakt te komen met de vrouw van mijn leven !
groetjes dirk
2
dirk52
60 jaar - Borlo
Ik zoek een vrouw dat eerlijk is en het goed mee kan praten ook als vriendschap of relatie en we zien wel na verloop van tijd
ik ben een levensgenieter en hou van weekendjes weg zee,ardennen ,cinema,terrasjes,etentje,zwemmen,wandelen,enz
als je dingen van mij wil te weten schoot
2
DENIS1970
55 jaar - Antwerpen LO
Ik probeer langs deze weg het ontbrekend puzzelstukje te vinden om samen het geluk te delen. Een drukke agenda is niet meer aan mij besteed. Een fijne harmonieuze relatie is mijn grootste wens waarbij goede communicatie hierbij toch wel heel belangrijk is. Een welgemeende lach en regulier een warmhartige knuffel is niet alleen fijn maar ook zoveel betekenend. . ; Laat ons proberen samen de grote avontuurlijke ontdekkingsreis te starten met in eerste instantie een goed en leuk gesprek en dat zal ons veel wijzer maken. Alleen is maar alleen en hopelijk is dat niet mijn en uw toekomst!
louki
70 jaar - Leuven
Ik ben opzoek naar een lieve man voor een serieuze relatie , om samen van het leven te genieten !!!
3
Lana1
55 jaar - Genk
Anders,niet doorsnee,energetisch,denken en voelen,creatief,lerend,face to face
3
DARVAL
59 jaar - Deurne
Ik kan genieten van veel kleine dingen, alles vrij rustig, bos of strandwandeling, stadsbezoek, sauna, theater, film, terrasje, lekker en vers eten, fotografie, opera, musea, muziek, concert..., op zoek naar een vriend met gelijklopende interesses die eventueel ook mijn partner kan worden. Ik zoek geen chatvriend. Kan geen berichtjes lezen, je vindt me wel bij : andere,specifeer
3
Mar10
60 jaar - Temse
Vrienden maken ,toffe gesprekken ,filosoferen ,natuur ,genieten ,zwijgen,kijken,aanraken,mens zijn in al zijn aspecten.
Ik hou enorm van lezen ,boeiende plekken ontdekken ,andere mensen hun denkwijze toetsen.
Kan hier wel een roman volschrijven maar de rest vraag je maar ??
3
VanDer
57 jaar - Boom
Ik werk als zelfstandige (post corona) 1-2dagen per week in Brussel, Gent en Antwerpen en ga daar graag op pad (hapje&tapje, museum, evenement, ...). Ik kan verhuizen om een andere woonst te hebben.
Ik hou niet van oneerlijke dames, FWB/ONS, en oppervlakkigheid. Kwaliteit, niet kwantiteit
Liever NU 90% "perfecte match" dan "100% bij m'n laatste adem".
PS: kleine menselijke kantjes hebben ook hun charmes, al hoeft 't niet "boertig" te zijn...
1
woutdebbout
55 jaar - Brussel
Ik wil graag iemand ontmoeten waar ik vele dingen samen mee kan doen , is leuker dan alleen , reisje etentje uitstapje , maar vooral iemand die graag knuffelt , genegenheid , liefde of hoe je het ook mag noemen geeft en eerlijk is .