Ben een sociaal, romantisch, medevoelend en trouw persoon.
1
Marilene
74 jaar - Ekeren
3
ToonX
46 jaar - Tessenderlo
Ik laat het op me afkomen, weet niet wat te verwachten, kijk er naar uit om nieuwe mensen te leren kennen
1
TomTom69
56 jaar - Zonhoven
Geniet van elke dag , doe gewoon, wees uzelf en wees eerlijk
kook graag
citytrips
b&b de betere ook leuk
fietsen
resto zeer leuk
wijn zeer lekker veel interesse
naar zee gaan en citytrips
1
pingpong2307
65 jaar - Melsele
Jongeheer ( gedachte zijn alles)zoekt fijne lieve dame met liefde voor muziek ,natuur , Bourgondische uitstapjes en andere gemeenschappelijke dingen. Om zo samen gelukkig door het leven te gaan.Dit voor het leven
5
Peter123
60 jaar - Brasschaat
Rustig, geduldig, eerlijk, trouw. Ik zoek dus een vrouw die ongeveer hetzelfde zijn zoals ik.
1
Guyke080
62 jaar - Brasschaat
Komen wensen of dromen hier misschien uit? Nieuw jaar en nieuw begin.
Singlebell
55 jaar - Hasselt
Hey, ik ben een vrij normale man. Eerlijkheid is voor mij belangrijk. Op zoek naar een leuke partner, een soulmate om een stabiele en leuke relatie mee op te bouwen. Humor is de kers op de taart. Kijk er naar uit om samen iets te gaan drinken en jou beter te leren kennen.
1
Heeec
50 jaar - Zwalm
Zoek een cultuurliefhebber (65-72) die houdt van : musea bezoeken, film, strandwandelingen, fietstochten, terrasjes ,resto, samen reizen enz voor vriendschap of meer.
Liefst westvlaming ( zonder hond )
ana-julie
70 jaar - Roeselare
Lief, spontaan, best veel humor, rest laat ik je nog weten,
1
ONTDEK
64 jaar - Middelkerke
Ik zoek vooral positieve relatie....
4
dvhbe
57 jaar - Strombeek-Bever
Ik probeer langs deze weg het ontbrekend puzzelstukje te vinden om samen het geluk te delen. Een drukke agenda is niet meer aan mij besteed. Een fijne harmonieuze relatie is mijn grootste wens waarbij goede communicatie hierbij toch wel heel belangrijk is. Een welgemeende lach en regulier een warmhartige knuffel is niet alleen fijn maar ook zoveel betekenend. . ; Laat ons proberen samen de grote avontuurlijke ontdekkingsreis te starten met in eerste instantie een goed en leuk gesprek en dat zal ons veel wijzer maken. Alleen is maar alleen en hopelijk is dat niet mijn en uw toekomst!
louki
70 jaar - Leuven
Vriendschap, samen leuke dingen doen.
Genieten van wat het leven te bieden heeft.
Hoi, even mezelf voorstellen : ik ben een leuke jonge man met een zacht karakter op de uitkijk naar een charmante, oprechte en bovenal humoristische dame met een sympathieke vrouwelijke uitstraling.
Een fijne interessante dame met een eigen mening die ook wat te vertellen heeft, zou fijn zijn die hier te kunnen tegenkomen.
1
Mogador
50 jaar - Kontich
Even geduld aub. Ik denk nog even na over wat ik hier kan schrijven...
TobyOrNotToby
52 jaar - Brasschaat
Ik ben opzoek naar een lieve eerlijke en zachte dame
1
Jokke2007
54 jaar - Niel
Ik weet wat ik will, ik zoek niets, wat komt dat komt, zeker geen nepprofielen, voor de rest is alles mogelijk; en leeftijd is maar een getal.
1
DonaldDuck
61 jaar - Antwerpen
Ik zoek een vrouw die door de hoogtes en de laagtes van het leven zichzelf heeft leren kennen.
Iemand serieus maar met wie ook kan lachen en genieten.Betrokkenheid en er zijn voor elkaar.Elkaars beste maatje zijn.
3
Johan19
66 jaar - Tielt-Winge
Dierenvriend, geen kinderen, hou van etentje en drankje en Belgische kust