Laat ons er geen doekjes over winden. Ik zoek een passionele vrouw die haar grenzen wil verleggen. Spanning en avontuur zoekt. Of je vrijgezel bent, getrouwd of in een andere vorm van relatie zit maakt niet zo veel uit. Je staat open voor iets mystieks dat is veel belangrijker. Uiterlijk allemaal niet zo belangrijk, veel belangrijker is dat we't samen kunnen vinden ...
letsdothis
58 jaar - Hasselt
#sporty #charmant #chaleureux #cultivated #sociabel #respectvol #reliable #open #sincère #levensgenieter #personality #breed interesseveld #luisterend oor #smiling #humor #FUN... gratis lid
> You're never too old to be a gentleman.
> Age is just a number.
> Strength and beauty come from within.
> Mens sana in corpore sano.
> Balans in IQ en EQ
8
Carlito008
65 jaar - Zaventem
Een lieverdje, een knuffeltje, en zoveel meer om een leuke tijd te hebben
1
Martjo
55 jaar - Kortenberg
Ik ben een lieve romantische trouwe man;ik wandel graag,fijne gesprekjes bij een tasje koffie,zeker voor een eerste ontmoeting maar ben geen bierdrinker,knuffel graag en zoek iemand voor een trouwe relatie
5
DZB7FpkN
65 jaar - Boutersem
Rustig en stabiel type. Enthousiast in wat ik doe. Begeestering en verwondering zijn mij nog niet vreemd geworden. Humor helpt mij door het leven; ben dan ook positief ingesteld. Nieuwsgierig. Voel mij wat jonger. Ochtendmens. Hou van mijn werk, hetwelk veel afwisseling en voldoening geeft. Voor mij graag een (bijna) naturelle vrouw.
4
Rik8400
56 jaar - Mariakerke-Oostende
Moeilijk jezelf te beschrijven
een levensgenieter en een optinist
2
dree6565
70 jaar - Nazareth
Leuke man zou graag toffe vrouw leren kennen. De rest vertel ik bij een gezellig dinneetje!
1
ronny14
65 jaar - Schoten
Bescheiden eerlijk goed uitziend rustige persoon
zoekt warmte en genegenheid
2
piwixx
45 jaar - Bilzen
Oud maar weird!
Jong in de kop, maar toch ook weer niet!
Vraag de rest maar.
9
Paco665
60 jaar - Diepenbeek
Ik ben betrouwbaar, empathisch, emotioneel, authentiek
Ik zoek een rustige, lieve, eenvoudige, eerlijke en intelligente man om samen leuke dingen te doen
Liefst uit het Leuvense
1
Lizebet
61 jaar - Herent
Ik ben op zoek naar een betrouwbare, stabiele relatie met een lieve, zachtaardige vrouw om samen van het leven te genieten. Ik hou van wandelen, de natuur, denksport en ben een levensgenieter die graag een restaurantje en terrasje doet. Naast m'n werk ben ik ook actief als vrijlliger.
1
Wandelaar
53 jaar - Oostende
Loyaal, gedreven, empatisch, old shool minded, ondernemend
2
Joachim1111
45 jaar - Heule
Ik ben romantisch, behulpzaam en begripvol.
Verzorgd overkomen.
Ik zoek gelijkaardige vrouw dat eveneens verzorgd is.
3
Alain196505
61 jaar - Lendelede
Ben op deze site om terug weer iemand te leren kennen
2
Slowydidi
65 jaar - Oost Vlaanderen
Rustig door het leven te gaan met een vriendin/partner. Ik zou graag iemand ontmoeten met eerlijke bedoelingen. De echte "liefde" zou ik nog eens graag ontmoeten , ervaren , meemaken , Daarom sta ik op deze datingsite en voor mij is het niet voor amusement. Als men iemand ontmoet moet de " klik " er zijn. Men kan met elkaar praten hoe ieder het ziet en zo een mooie vriendschap / relatie opbouwen. Voor beiden er zich goed bij voelen. Ik woon in de omgeving van Mechelen. Mijn foto is met leesbril en van verleden jaar. Deze kan ik vrijgeven na een berichtje.
1
Karel1959
66 jaar - Mechelen
Ik ben op zoek naar een vrouw met een zacht en een begripvol karakter. Iemand die eerlijkheid in zijn vaandel draagt. Al deze eigenschappen zijn ook de mijne. Ik zoek iemand om de rest van
de dagen te vullen met vreugde en liefde
2
Danico
63 jaar - Geel
Mss beter kennismaken? Onze kleine kantjes gaan we hier nog niet prijsgeven...
6
Authentoon
48 jaar - Asper
Volledige onafhankelijke, geestelijk als lichamelijk gezonde Franstalige vrouw ,zoekt een geijkwaardige mannelijke partner , tussen 65 en 75 J. voor een liefderelatie hier of in een zonniger land .
2
nuageblanc12XX
69 jaar - Wilrijk
Ik ben iemand positief en wil genieten van alle dagen dat we hier mogen zijn...
Ik heb 2 schatten van kinderen...
3
Marijke
61 jaar - Zandbergen
Ik wil enkel kennis maken met een man die nog iets jongensachtigs en jeugdigs heeft, én die een druk leven heeft. Verveling geeft te veel gelegenheid tot het vervelen van andere mensen. Ik heb geen schaduw nodig en wens ook niemands schaduw te zijn. Ik wil wederzijdse interesse in elkaars doen en laten, zonder dat dit volledig overeen hoeft te komen en zonder dat dit verstikkend wordt. Ik wil nooit samenwonen noch trouwen en ik hou niet van kinderen. Ik hou niet van verre reizen, maar ben tevreden met af en toe een uitstap binnen mijn passie, nl. war & history. Ik hou van mijn rust, mijn katten en mijn boeken. Ik wil iemand van een zeker intellectueel niveau, en dat heeft niet altijd met hoge diploma's te maken. Tekst en taal zijn mijn grote liefde en ergens moet jij er ook van houden. Creëer dus zelf ipv de standaard berichtjes of knipoogjes van de site te gebruiken. Ik reageer niet als een profiel me niet interesseert.