Ik woon hier sinds kort en zoek vrienden en kennissen in de omgeving
Sasso
62 jaar - Gent
Op zoek naar een emotionele verbinding, een soulmate om samen herinneringen op te bouwen en te kunnen genieten van nog vele jaren samen.
3
Eternity
64 jaar - Boutersem
Hou van humor, eerlijkheid. Sport dagelijks maar kijk ook NFLX. Verder geniet ik van reizen, etentjes, relaxen in de tuin, ...
3
Capricorn
58 jaar - Mechelen
Ik hoop hier iemand tegen te komen waar ik een nieuwe relatie mee kan opbouwen.
1
Squadra1977
48 jaar - Hasselt
Ik ben sociaal, zit goed in mijn vel, spontaan, optimist, speels, respectvol, attent, actief en gedreven, nieuwsgierig, schoonheid en geluk vinden in kleine dingen.
Uitkijkend naar een dame met uitstraling, een jaartje meer of minder maakt niet uit, jong van geest, met nog wat gezonde ambitie. Communicatie, een lach en een traan. Genieten van wine & dine, concert, festival, tripje of gezellig thuis en... mekaar. Het gevoel van 1 + 1 = 3. Samen ervaringen beleven en delen maar elkaar ook de ruimte geven om zijn/haar eigen ding te doen. Goeie wijn moet rijpen, een fijne vriendschap is een goed begin... Waar het eindigt? Daarvoor zijn we met 2.
Lid tem ma 20 juli - 14:48
4
Lucas_70
56 jaar - Marke
Ik ben iemand die van energie en spontaniteit houdt. Sportief, doelgericht en altijd in voor een goed gesprek of een spontaan avontuur.
Ik waardeer vrouwen die zichzelf durven te zijn en plezier in het leven hebben.
Vertel eens: wat is het meest onverwachte dat jij ooit hebt gedaan?
4
Nkks9
43 jaar - Mechelen
Authentieke dame met voldoende zelfinzicht. Ik hou van dieren en de natuur, van een goede niet-blockbuster film. Veganist. Ik ben eerder chaotisch.
Ik zoek iemand die deze dingen in mij kan appreciëren. Iemand die zich toch ook wat zelfbewust is en die samen wel plezier wil gaan maken in de wereld.
2
NadineMarie
50 jaar - Antwerpen
Hallo, ik ben een 67j , man, en sinds 2 weken verhuisd naar MOL ,vroegere woonplaats oostende, ik ben een gepensioneerde militair, heb kort haar, geen baard en snor en donkere ogen en brede schouders en zeer verzorgd,ik rook niet en drink geen alcohol, via deze weg zoek ik een toffe dame, om op regelmatige tijdstippen elkaar te ontmoeten, kennis te maken, ( koffietje drinken ergens ),gehuwd ,in relatie of.. geen probleem, zou graag met iemand in contact komen, , ik hou ook van humor, spreek vlot nederlands uiteraard, maar ook frans, engels en duits
Iemand die ook op zoek is naar genegenheid met dat ietsje meer , die ook nood heeft om eens met iemand een terras te doen of dergelijke, vraag gerust hoor
7
marsupilami
68 jaar - Mol
Ik zoek een soulmate om op een leuke manier genegenheid en plezier mee te beleven. Graag wil ik een persoon ontmoeten die graag eens uit de bol gaat. Vriendschap en toffe humor zijn belangrijk voor mij. Ik hou van passie maar ook van structuur in het leven. Een druk bezet leven met een hele hoop vrienden vind ik leuk. Veel plezier met het lezen van mijn profiel. Groetjes Kris.
1
kris 1
54 jaar - Mechelen
Op zoek maar niet wanhopig ;)
Vlotte babbel om mekaar te leren kennen is beter dan opsommingen maken hier :)
2
Bavo83
42 jaar - Herentals
Graag een vaste vriendschap optie vaste relatie.
Voorkeur gaat naar iemand die ook graag reist naar zonovergoten bestemmingen dit meermaals per jaar . korte verblijven in Frankrijk vind ik ook super...haat liegen en bedriegen.
1
JeanPaul1969
56 jaar - Brugge
Redelijk groot, slank, actief. Hou van kunst en cultuur, heel lekker eten, reizen, zwemmen, fietsen, wandelen, watersporten.
1
LuaNova
68 jaar - Hasselt
Ik ben op zoek naar een eerlijke en respectvolle (lat)relatie en als ik aanvoel dat dit ook uw bedoeling is dan wil ik me graag uitgebreid aan u voorstellen.
Ps; mijn profielfoto is van voorjaar 2025 ( maar ik vind dat ik op die foto mooier ben dan in werkelijkheid ) :-)
8
HugoBosch
70 jaar - Aarschot
Gepensioneerde zelfstandige. Ben 'n optimistische man, tevreden met wat ik beleef en bezit...woon alleen op 'n leuk, glv. appartement met ruim terras...zonder zorgen.
Hou van etiquette, meegaand met de huidige tijd, maar zeker niet ouderwets!
Praat en lach graag en mijn ingebouwde humor hoort er zeker bij.
Bevind me in zeer goede staat, met gebruikers-sporen, passend bij de leeftijd; maar de jeugdigheid blijft.
Goed verzorgd. ''noch lang haar, snor of baard''
Na 'n eventuele ontmoeting, weet je het zeker.
In de mate van het mogelijke, zoveel mogelijk genieten; dansen, vooral Argentijnse Tango, fietsen, tuinieren, klussen en ook in huis ben ik graag bezig, en verveel me nooit.
'n w'knd naar de Kust, lekker uitwaaien, 'n terrasje...reisje...
Wil met elkander gezellig kunnen omgaan met wederzijds respect, eerlijkheid oprechtheid en rekening houden met elkander. Hou wel niet van koppige mensen.
2 zonen van 49j & 47j die ieder zelfstandig wonen en niets tekort hebben.
2
Andriess
78 jaar - Hasselt
Een lieve partner, om fijne dingen v h leven te delen en genieten
4
Klikklak1850
65 jaar - Grimbergen
Mezelf, 62jaar. Groot, normale lichaamsbouw + die enkele kilootjes, tja… Goedgezind en optimist, rustig van aard en als het moet, dan even niet...
Enzovoort enzovoort, momenteel gewoon nieuwsgierig weetjewel.
Rather surprised to meet again, Rendez-vous. Who would have thought.
7
trakker
63 jaar - Affligem
Hou van de rust van de natuur , wandelen , fietsen , citytrips.
zou graag in contact komen met personen die nog voor iets kunnen en willen gaan en eerlijk zijn , waar je kan op vertrouwen en bouwen
suskewiet2
71 jaar - Gaasbeek
Ik ben een eerlijke vrouw op zoek naar een lieve partner
Ik hou van wandelingen in de natuur maar niet te lang en niet te ver.
Eens een lekkere koffie en een leuke babbel.
Wat zoek ik : een latrelatie met iemand die spontaan en open is en nog wil genieten van het leven!
Ben jij dat misschien?
8
Chrissy
71 jaar - Oostende
Ben op zoek naar een man waar ik mezelf kan bij zijn, naar een blijvende en duurzame relatie. Een lieve en attentvolle man... diepgang en emotionele verbondenheid...
Ik hou ervan om samen leuke dingen te doen, naar ieders mogelijkheden en interesses. Met twee leven en beleven is veel aangenamer dan alleen.
ik ben geen sportief type en ook geen uitgangstype
4
Lieske
64 jaar - Diest
Ik ben een zelfstandige, levenslustige vrouw, hou óók van de leuke dingen in het leven en bij voorkeur met die ene waar je lief en leed mee wilt delen. Hiervoor zou ik graag kennismaken met een verzorgde, charmante man. Iemand met een inspirerend gevoel voor humor die wederzijds respect, vertrouwen en communiceren nog belangrijk vindt.
Zo, dit is al een tipje van de sluier en wie weet kom ik hier wel iemand tegen die een einde aan mijn verhaal kan breien.
Om praktische reden toch wel graag uit de regio en met recente foto...