Ik kan genieten van veel kleine dingen, alles vrij rustig, bos of strandwandeling, fietstochtje, stadsbezoek, sauna, theater, film, terrasje, lekker en vers eten, fotografie, opera, musea, muziek, concert..., op zoek naar een vriend met gelijklopende interesses die eventueel ook mijn partner kan worden. Ik zoek geen chatvriend. Kan geen berichtjes lezen, je vindt me wel bij : andere,specifeer
3
Mar10
60 jaar - Temse
Ik ben een rustig man die kan genieten van een etentje bij kaarslicht, wandeling of een gezellig avondje thuis. Huisdieren toegelaten. Mijn trouwe viervoeter Max is mijn beste vriend.
1
rudi67
67 jaar - Ruddervoorde
Gewoon vraag het wat je wil weten. Ik zal u als het kan antwoorden. Ik ben wie ik ben geen maskers op.
Spiry
54 jaar - Oplinter
Rustig type hou van wandelen, fietsen l,ezen in de,tuinwerken . Iets,gaan eten /drinken
Elmo
67 jaar - Aarschot
Ik woon nu een paar jaar aan de kust en heb het hier echt naar mn zin , ik doe geregeld lange strandwandelingen en doe graag Urban exploring ( er staat Diversen maar ik zoek minstens Vriendschap)
2
Filip22
60 jaar - Westende
Het verleden was mooi, de toekomst misschien nog mooier, ..
Zoek stabiliteit , humor , kwinkslag, kleine dingen grote waarden..
4
Maxim
59 jaar - Bonheiden
Ik ben een sportieve dame die graag in de buitenlucht is.
Ben optimistisch, realistisch en empathisch.
1
Hilde9
54 jaar - Sint-Katelijne-Waver
Ik zoek een leuke (vaste) vriendin, uiteraard een leuke (grapje!!!) Maar vooral ook een aangename vrouw die nog idealen heeft, met beide voekten in de wereld staat en nog erg geïnteresseerd is in het wel en wee van deze wereld, die de wereld zelfs wilt verbeteren. Een vrouw die gepassioneerd is. Voor toffe momenten, voor een glas, een museumbezoek, een wandeling, een paar dagen vakantie tot en met een forse knuffel. En natuurlijk, op eenvoudige vraag mail ik met alle plezier een foto. !
Joris
68 jaar - Sint-Martens-Bodegem
Hallo dames! Ik zoek een connectie met iemand die mijn passie voor sciencefiction, misdaadseries, berg en bossen deelt. Ik waardeer een vrouwelijke uitstraling en hoop iemand te vinden met wie ik leuke gesprekken kan voeren en avonturen kan beleven.
1
Michiel53
53 jaar - Gent
2
jef12
65 jaar - Antwerpen
Ik ben een rustige realist met een groot en zorgzaam hart, ik sta altijd klaar voor wie mij dierbaar is.
Ik probeer ondanks mijn moeilijke gezondheidstoestand toch van elke dag het beste te maken en geniet van de kleine gelukjes in het leven.
Ik mis de warmte armen rond mij die troost en geborgenheid brengen op een moeilijk moment en op deze manier rust brengen.
2
Tantinge
40 jaar - Nieuwpoort
Eventjes komen piepen in deze virtuele wereld.
Wie weet kom ik hier toch een maatje tegen, een zielsverwant.
Zonder financiële zorgen, zonder drama, ...
Foto's kan u zien als ik enig potentieel zie en u in mijn contactlijst plaats.
2
Annelien1
58 jaar - Lede
Ik ben op zoek naar een eerlijke gezellige man om nog samen van het leven te genieten, van kleine en iets grotere dingen misschien.
Ik hou van fietsen, wandelen, een uitstapje, een reisje naar de zon maar ook van gewoon thuis van elkaar te genieten, gewoon samen zijn is leuk.
Een goeie babbel kan soms wonderen doen, en elk moet eens kunnen babbelen maar ook eens kunnen luisteren naar de andere. Neen, een foto ga je niet terugvinden, ik hou van het echte contact in levende lijve.
kimmeke18
66 jaar - Langdorp
Ik ben een vrij zelfstandige vrouw met beide voetjes op de grond en weet goed wat ik wil. Ben al enkele jaren alleen en sta terug open voor een nieuwe relatie met een gelijkgestemde ziel.
Graag iemand met de nodige intelligentie, savoir vivre en financieel onafhankelijk.
Foto's via contactlijst.
3
Lauren1965
59 jaar - Heldergem
Mens, papa, Ben hier al even aanwezig maar niet echt actief. Dat gaan we een beetje veranderen ;-) "Stay hungry. Stay foolish."
5
Hasseltcentrum
60 jaar - Hasselt
Lieve romantische man die nog wat van het leven wil genieten
elise12
70 jaar - Vertrijk
Graag ontmoet ik een stralende dame die ik, nadat ik klaar ben met werken, wassen, tuinieren, koken en klussen, kan doen schitteren door haar te verwennen en samen van (h)echte liefde te proeven...
4
Gert
55 jaar - Londerzeel
3
Olgert
64 jaar - Wezembeek-Oppem
Ben altijd goed gezind behulpzaam passie en sportief
1
BEERTJE
57 jaar - Boom
Kortom : bezige bij . gepensioneerd , chauffeur minder mobile centrale , actieve Rode Kruis medewerker ( afdelingsverantwoordelijke plaatselijke afdeling , dierenliefhebber ,hobbyfotograaf , veel bezig in mijn tuin . Ik ben op zoek naar een gelijkgestemde ziel om samen nog wat gelukkig te zijn , reizen , uit eten , samenzijn