Ben een realist het leven heeft mooie maar ook mindere mooie kanten
toch moet men positief zijn en kijken wat komt sommige dingen zijn leuker met twee
1
pat2708
68 jaar - Oostakker
Slimme dame, zelfstandig en onafhankelijk. Nederlandse
1
lucas123104
51 jaar - Vosselaar
Ik werk als zelfstandige (post corona) 1-2dagen per week in Brussel, Gent en Antwerpen en ga daar graag op pad (hapje&tapje, museum, evenement, ...). Ik kan verhuizen om een andere woonst te hebben.
Ik hou niet van oneerlijke dames, FWB/ONS, en oppervlakkigheid. Kwaliteit, niet kwantiteit
Liever NU 90% "perfecte match" dan "100% bij m'n laatste adem".
PS: kleine menselijke kantjes hebben ook hun charmes, al hoeft 't niet "boertig" te zijn...
1
woutdebbout
54 jaar - Brussel
Oordeel niet voor je iemand kent...
vragen staat vrij...
een berichtje sturen mag steeds...
"Op een luie zaterdagochtend weerkaatste de spiegel de zon op de keukentafel, zodat ik de krant op het uiterste schaduwhoekje moest leggen om de bladzijde van de zoekertjes te kunnen lezen: 'mn zkt vr om vr t strvn' "
Uit een boek over het verlangen naar een allesomvattende liefde.
(Peter Verhelst en Kaatje Vermeire _ De Eenhoorn)
3
mycupoftea
61 jaar - Gent
Looking to share that feeling with a normal woman, someone we make each other feel special no jealousy no ultimatums no conflicts no rushing but tolerance, compassion, chemistry, dialogue, politeness. We all have our demons I am not feeding them anymore. If so feel free to contact me. Who knows you maybe the one I am looking for.
5
SummerTimeX
59 jaar - Brussel
Op zoek naar een soulmate om leuke dingen mee te doen. Ben jij een sportieve, ambitieuze man met een goeie dosis humor? Hou je van zon, zee, strand, citytrips? Zin om samen met mij nog wat te ontdekken? Aarzel niet, ben lief, amuseer me graag maar ook heel oprecht en trouw. Schrijf me!
7
Atolady
53 jaar - Roosdaal
Ben een sociale vrijgezel op zoek naar een lieve empathische dame
4
Ron54
70 jaar - Knokke-Heist
Realistisch en stabiel.
Gedreven iemand.
Actieve modieuze mama en hippe oma en voor nog een aantal jaren een drukke full time kantoorjob.
4
azulclaro
57 jaar - De Pinte
Het klinkt cliché, maar met twee is leuker dan alleen.
Wil kennismaken met een man om geregeld te genieten van soms eenvoudige dingen die het leven mooi maken: een terrasje, een etentje, een wandeling, een goed gesprek, ....
Ik hou van de zee.
4
Kinna
63 jaar - Hasselt
Ik ben een zacht aardige man met veel respekt voor een vrouw en een zeer groot hardt en zeer vrij gevig ingesteld en staat altijd voor iemand klaar om te helpen
1
marcel01
73 jaar - Hallaar
Niet veeleisend,altijd bereid tot dialoogsimpel toch?
3
akkoord
72 jaar - Niel
Harmonie, balans en respect zijn heel belangrijk....
5
Pluto
64 jaar - Aalst
Sta nog altijd open voor een (lat)relatie.met wederzijds vertrouwen, ben geen betalend lid
4
Halder
72 jaar - Hallaar
Natuur en creativiteit zijn de 2 rode draden in mijn leven. groeien in bewustzijn en aanwezig zijn bij wat er is, is heel belangrijk voor me.vanaf mijn 40 jaar volg ik regelmatig cursus rond embodied lichaamswerk in een brede waaier. ik zoek in een relatie dit te kunnen delen, de makkelijke en moeilijke kantjes, eerlijkheid aan de top, welke vorm die relatie dan kan hebben zoek ik nog uit, zeker geen symbioserelatie.
5
ChristineB
67 jaar - Pellenberg
Een gelijkgestemde tegen het lijf lopen zou ik leuk vinden
1
Adrie
65 jaar - Oostende
Ik ben een echte zachte knuffelbeer, eerlijkheid en respect zijn net als familie kinderen en kleinkindere heel belangrijk. Elkaar liefhebben en steunen, zeker in een moeilijke periode is ook belangrijk. Ik hou van tuinieren, koken, dieren, de natuur een goed gesprek bij een glaasje wijn of een avondwandeling hand in hand. Niets zo fijn als een relatie die gebouwd is op vriendschap. Humor is ook belangrijk net als dingen samen te kunnen doen. Ik hou van de natuur en het zou fijn zijn om weer eens af en toe een weekendje ergens naartoe te kunnen gaan en dit te kunnen delen met iemand. Genieten van de kleine dingen in het leven en geluk vinden in het gelukkig maken van je geliefden. grtjs Scout
5
scout
61 jaar - Zaventem
Rustige verzorgde man zoekt dito vriendin voor
Leuke vriendschap
1
Zonwvl64
60 jaar - Kortrijk
Zoek een begripvolle man voor vriendschap/relatie. Lees je graag, hou je van etentjes, uitstapjes, praten/luisteren, theater/musical en concerten, … contacteer me dan. Ben blind; daardoor kan ik geen foto zien of plaatsen. Laat mijn blindheid jou niet afschrikken. Met mij omgaan geeft je een andere kijk op de wereld.