Altijd open en eerlijk, als je mijn hart kan veroveren gaat ik all the way . Benieuwd of ik hier de toekomstige kan tegenkomen.
1
VLEIRE
52 jaar - Stene
Ik ben Nancy, lieve mama op zoek naar een vonkje in de buurt. Ik ben lichtjes sportief en lach graag.
4
Nvl850
45 jaar - Heusden-Destelbergen
Zoek een zielsgenoot, die eenvoud hoog in het vaandel draagt, nog kan genieten van simpele dingen, espresso-pauzes, huiselijke gezelligheid..., vaste waarden.
marina
61 jaar - Nieuwkerken-Waas
Al een tijdje op zoek naar een "soulmate" om samen van leuke dingen te kunnen genieten.
1
Trip_ken
73 jaar - Steenhuffel
Looking to share that feeling with a normal woman, someone we make each other feel special no jealousy no ultimatums no conflicts no rushing but tolerance, compassion, chemistry, dialogue, politeness. We all have our demons I am not feeding them anymore. If so feel free to contact me. Who knows you maybe the one I am looking for.
5
SummerTimeX
59 jaar - Brussel
Ik ben een enthousiaste, gepassioneerde, heel actieve man met een brede en culturele interesse:: theater, musea, film, lezingen, debatten, taal, filosofie, geschiedenis, kunst, muziek, psychologie
Ik vind het gewoon fijn en aangenaam te kunnen genieten van mooie en boeiende zaken. Ik vind het belangrijk nog verwonderd te kunnen zijn, nog te kunnen (weg)dromen, nieuwsgierig te zijn naar nieuwe ervaringen.
Ik hou van reizen en kan genieten van een lekker etentje. Ik ben tevens heel sportief en hou vooral van lange dagtochten met de fiets of mooie natuurwandelingen.
Ik verzorg me goed omdat ik een goeie conditie voor mezelf aangenaam en belangrijk vind: ik rook niet, drink geen alcohol en probeer gezond te eten.
Ik hou van een actief leven en ben halftijds beginnen werken om meer tijd te hebben voor mijn interesses en mijn leven zo op een boeiende manier in te richten. Zo heb ik tevens tijd voor vrijwilligerswerk.
Verder hou ik van humor en kan ik genieten van een aangenaam gesprek.
1
clemmi
60 jaar - Schellebelle
Ik ben een spontane dame.... Die enorm positief in het leven staat ondanks mijn kleine mankementjes...?.... Ik hou van de kleine dingen in het leven.... Ik hoop iemand tegen te komen die mij neemt zoals ik ben, respect en wederzijds respect, iemand waar ik mij goed bij voel, samen leuke dingen doen... maar vooral samen oud worden....
3
Lexyke
58 jaar - Mechelen
Kan goed praten en luisteren ga graag uit eten en n terrasje doen
1
luc985
68 jaar - Grote-Spouwen
Ik hou van de natuur, kunst en reizen.
Geniet volop van de goede dingen in het leven ...
2
AstonMartin
63 jaar - Brugge
Hoop langs deze weg een vrouw te ontmoeten waarmee het 'klikt', om dan samen een relatie uit te bouwen.
Basis: vertrouwen, eerlijkheid en respect.
Bij voorkeur een niet-roker, geboren in de eerste helft van de jaren vijftig. Ik ben geen stadsmens. Opleiding: hoger TSO.
3
Jos_W
74 jaar - Wuustwezel
Eenvoud siert. Liever een introvert dan een uitbundig en aandachtvragend iemand.
youtome
56 jaar - Duffel
Een leuke babbel, een toffe rdv, ... is al een goed begin, niet?
Sia71
53 jaar - Sint-Agatha-Berchem
Toffe nul alleenstaand vier vrouw met negen kinderen wil kennismaken met een vier lieve, eerlijke zeventig man. Eerst en vooral ben ik op zoek naar een goeie zestig vriendschap, een toffe babbel bij een zevenenveertig glaasje is altijd aangenaam en de rest zal de toekomst uitwijzen.
3
doornroosje1962
63 jaar - Assebroek
Ben gezellige sympathieke man .
Ben niet op zoek , zie wel wat op m ' n pad komt .
Rik1962
62 jaar - Haaltert
Eerlijk en spontaan. Het alleen zijn beu. Op zoek naar iemand die me neemt zoals Ik ben.
1
Omakiki
63 jaar - Vlaams Brabant
Hele gewone jongen op zoek naar een hele gewone vrouw.
Verder heb ik veel bewondering en interesse voor de wereld rondom ons.
De natuur dus en daarin wandelen, fotograferen, fietsen...brengt me tot rust.
3
mario1965
59 jaar - Zonhoven
Rustige en geduldige kokerellende fietser, die nu kunstgeschiedenis studeert. Vader van 4 zonen.
Ik hou niet van rokers en dames met tatoeages.
2
Xander
67 jaar - Hasselt
Goeie connectie op elk vlak, iemand die een tijd voor me maakt, leuke momenten voorstelt, …
1
Meandikke
57 jaar - Brugge
Ben niet direct op zoek,maar moest ik hier iemand ontmoeten waarmee er een echte vriendschap kon ontstaan ben ik al heel tevreden.
1
MFY999
57 jaar - Leuven
Deze spontane extraverte man is een grote dierenvriend,houd van de natuur,kijkt graag naar series,films,docu's,wandelt graag en doet aan natuurfotografie. Ben ook een Passionele man,knuffelt graag , Respectvol , ...Wilt u een humoritische man,dan bent u aan het goede adres want ik ben ook positief van instelling .
Leer Mij kennen en je zal zien hoe spontaan open ik ben !!!