Ben een vrij rustig persoon en zou graag een spontane goed uitziende vrouw willen leren kennen
7
Jaak1983
60 jaar - Lummen
Alles begint met een mooie vriendschap en wie weet zit er wel meer in .ik ben een eerlijke betrouwbare man een levensgenieter ! Die open staat voor relatie ... zeg zelf alles is toch leuker met 2 . en grote dierenvriend fb chris Lothar muziek
5
runner44
55 jaar - Oostende
Rustig, geduldig, eerlijk, trouw. Ik zoek dus een vrouw die ongeveer hetzelfde zijn zoals ik.
1
Guyke080
62 jaar - Brasschaat
Leuke dame zoekt nieuwe levensgezel om samen te genieten
2
goodlife
63 jaar - Lokeren
Ik ben een zelfstandige, levenslustige vrouw, hou óók van de leuke dingen in het leven en bij voorkeur met die ene waar je lief en leed mee wilt delen. Hiervoor zou ik graag kennismaken met een verzorgde, charmante man. Iemand met een inspirerend gevoel voor humor die wederzijds respect, vertrouwen en communiceren nog belangrijk vindt.
Zo, dit is al een tipje van de sluier en wie weet kom ik hier wel iemand tegen die een einde aan mijn verhaal kan breien.
Om praktische reden toch wel graag uit de regio en met recente foto...
7
CharlyMae
62 jaar - Wuustwezel
Respectvol en eerlijk man. Vriendschap delen is mooi als je de waarden kent.
1
Wilver
64 jaar - Hoogstraten
Goedenavond Lezer,
Hoe gaat het?
Had je een leuke dag?
Ik ben Karin een slanke, sportieve, lieve, creatieve 59j IT-er ,en op zoek naar een soulmate voor een blijvende relatie met veel liefde en knuffels, lieve groeten
2
PadelsterX
60 jaar - Tollembeek
Ondanks mijn leeftijd nog steeds op zoek naar de 'perfecte' match.
De Belgische kust is mijn 2de thuis.
2
Liana
64 jaar - Bornem
Ik ben een eerlijke vrouw op zoek naar een lieve partner
Ik hou van wandelingen in de natuur maar niet te lang en niet te ver.
Eens een lekkere koffie en een leuke babbel.
Wat zoek ik : een latrelatie met iemand die spontaan en open is en nog wil genieten van het leven!
Ben jij dat misschien?
8
Chrissy
71 jaar - Oostende
Hoop hier iemand te vinden met wie ik een leuke gezonde relatie kan opbouwen ,met liefde en respect voor elkaar en dat wij nog mooie momenten samen kunnen hebben en nog veel kunnen lachen
1
Romina
65 jaar - Ravels
Ik deel mijn huis met enkele harige huisgenoten die niet van plan zijn te verhuizen. Mijn katten denken dat ze de baas zijn, mijn hond weet dat hij de knuffelkoning is. :-)
En ik?
Ik ben een attent persoon die luistert, onthoudt waar je van houdt en je spontaan verrast met een appje of een grappige quote. Humor is voor mij belangrijk. Ik ben zorgzaam, gevoelig en geloof nog in liefde die groeit - rustig, met aandacht.
Ik zoek voorlopig geen fulltime samenwonen, maar wel een fijne LAT relatie, ieder zijn eigen plek maar wel echt kiezen voor elkaar.
Dus, ben jij iemand die dieren snapt, graag lacht en weet dat liefde ook in kleine dingen zit, dan ben ik benieuwd naar jou.
PS : misschien steel ik je hoodie, maar met liefde ;-)
6
Roos719
54 jaar - Geraardsbergen
Een zelfstandige vrouw , eerlijk, graag dieren zien
10
etienne
74 jaar - Balegem
Zou graag een sportieve vrouw ontmoeten die houdt van fietsen, tennis en skiën
4
Fonzie47
78 jaar - Strijpen
Graag zou ik kennis maken met een lieve ,mooie , romantische dame met een tikje humor ,mooi gekleed ,eerlijk, ik zelf hou van gezellig een terrasje met een glaasje wijn , uit eten gewoon of culinair, muziek ,concerten, film ,gezellig thuis met zen tweetjes ,theater ,fietsen weekendje weg ,reizen bvb Frankrijk met de wagen en op tijd stoppen voor een leuk plekje of terrasje, schoppen, sauna, dansen ,enz…… samen genieten van het leven.
4
xxmaxflor
73 jaar - Kruibeke
3
JAN
49 jaar - Mechelen
Op zoek maar niet wanhopig ;)
Vlotte babbel om mekaar te leren kennen is beter dan opsommingen maken hier :)
2
Bavo83
42 jaar - Herentals
Graag een attente, lieve partner. Muziek is mijn passie. Ben een mensenmens, vertoef graag in de buitenlucht.
Samen genieten.
1
Leentje487
68 jaar - Minderhout
Heb geen verwachtingen, eerst zien dan geloven, voor de rest mijn type
man te lezen in mijn profile
6
astavista
59 jaar - Marke
Ik zoek een man met humor en relativeringsvermogen. Iemand die zichzelf niet te serieus neemt, dingen in perspectief kan plaatsen en weet dat het leven soms gewoon het leven is.
1
Koffiekick
59 jaar - Antwerpen
Lief, spontaan, best veel humor, rest laat ik je nog weten,