Ben een rustig type, op zoek naar een rustig iemand
1
valentinXX
60 jaar - Weerde
Recent op pensioen, al een hele tijd geleden gescheiden, en zou graag terug een lieve vrouw leren kennen die ook houdt van een uitstapje,, etentje, knuffels, want alleen is daar niet veel aan.
Ik ga graag wandelen met mijn hond in de natuur, af en toe naar de fitness en als hobby wat lawaai maken op mijn saxofoon.
Ik ben geen uitgaanstype, vandaar dat ik hier op zoek ga.
2
mabo5959
66 jaar - Perk
Ik ben op zoek naar een eerlijke gezellige man om nog samen van het leven te genieten, van kleine en iets grotere dingen misschien.
Ik hou van fietsen, wandelen, een uitstapje, een reisje naar de zon maar ook van gewoon thuis van elkaar te genieten, gewoon samen zijn is leuk.
Een goeie babbel kan soms wonderen doen, en elk moet eens kunnen babbelen maar ook eens kunnen luisteren naar de andere. Neen, een foto ga je niet terugvinden, ik hou van het echte contact in levende lijve.
kimmeke18
66 jaar - Langdorp
Ik zoek een liefdevolle en ruimdenkende partner voor een latrelatie.
1
NatasjaR
57 jaar - Beernem
Een gewone vrouw die de gewone dingen apprecieert. Ik hou van mensen die zichzelf niet te serieus nemen. Heb soms een (gezond) hoekje af maar kan ook diep gaan in serieuze gesprekken. Niet perfect. Wel stabiel.
1
Firenze123
58 jaar - Dilsen
Ik ben een zelfstandige, onafhankelijke vrouw die weet wat ze wil. Een optimistische dame met een groot hart voor dieren en een zwak voor onze mooie Ardennen!
Sportieve en intelligente mannen uit West-Vlaanderen hebben een streepje voor ;-)
Dus geen mannen die meer dan 50 km ver van het zeetje wonen en geen mannen die ouder zijn dan 60 jaar!
1
Nanske
55 jaar - Uitkerke
Ik zoek een partner die mijn interesses deelt, maar die me ook kan verrassen met nieuwe perspectieven en passies. Iemand die warmte en humor brengt, maar ook samen met mij verder wil bouwen aan iets bijzonders.
1
Stephane0408
51 jaar - Halle
Wil en probeer altijd mezelf te blijven .
verlang dat ook van een partner .
1
keppe
74 jaar - Oostende
Ik hou van het leven en vooral van het beleven ! Dit kan in alle omstandigheden zijn, van zee tot bergen . Van rust voor tv of een uitstap waar naar toe ook . Ik kijk uit naar een vriendin, om samen te genieten van het leven , en er iets van te maken . . Beginnen met een lat relatie die uitgroeit tot een vaste relatie en samen wonen .
Graag iemand die iets te vertellen heeft, voldoende interesse en een beetje actief is . Eerlijkheid en vertrouwen zijn zeer belangrijk, misschien wel het belangrijkste . Maar de rugzak uit het verleden een juiste plaats kunnen geven is ook belangrijk.
5
Daniel44
68 jaar - Brasschaat
Positieve ingestelde wandelaar op zoek naar alleenstaande vrouw.
1
Wandelaar59
66 jaar - Heule
Ik ben pas op pensioen dus nu alle tijd om een lieve eerlijke man te ontmoeten.
Een grote gezellige mannelijke man.Iemand die een meerwaarde is in mijn leven.
en die mij neemt zoals ik ben...
ik ben best veel bezig met mijn kleinkinderen,ben een huisje aan t bouwen,ga graag wandelen in het bos,kan genieten van de ''koers'' maar heb nog tijd om iemand toe te laten in mijn leven.
Ps ik heb een hekel aan mannen met juwelen.sorry
4
patricia
61 jaar - tessenderlo
Sportieve man. Ik hou van natuur, rust, lekker eten, eighties, lopen, kunst, koken, shoppen, vakantie, zon, en nog veel meer.
Een leuke dame met vergelijkbare maar niet per se identieke interesses of bezigheden is waar ik voor ga.
3
Kodazuur
54 jaar - Wuustwezel
Hallo, ben weduwnaar van 65, hou van vele dingen ,visie op het leven , muziek (klassieke muziek, jaren 60-90,), koken , hou van intimiteit,vrijdenker,brede interesse, wil ook graag samen dingen doen ,humor is een belangrijke (de doordachte humor),hou ook van af en toe van rust en reflectie (vb weekje huisje op verlaten plekje op een verlaten strand of Provence) ,politiek, mensen met een mening,opzoek naar een soulmate die ook kan houden van gewone dingen (een goed gesprek,film ,muziek,kunst, concert,lekker eten,zelf koken,shoppen met een dame vind ik heerlijk, ah, er is zoveel in het leven wat leuk is, openminded, kan van de vele dingen genieten .Durf te dromen en te leven.
Zoek vaste relatie,geen one-nights. Geluk en liefde is een broos geschenk heb ik ondervonden, plots beslist een ziekte dat je moet loslaten. Tijd heelt en verlang nu terug naar die liefde ,dat vuur,dat delen..samen één zijn met ieders eigenheid.
3
Masio
65 jaar - Leuven
Vrienden maken ,toffe gesprekken ,filosoferen ,natuur ,genieten ,zwijgen,kijken,aanraken,mens zijn in al zijn aspecten.
Ik hou enorm van lezen ,boeiende plekken ontdekken ,andere mensen hun denkwijze toetsen.
Kan hier wel een roman volschrijven maar de rest vraag je maar ??
3
VanDer
57 jaar - Boom
Ik zoek een lieve trouwe man met humor, verstand en een lieve verzorgde uitstraling
2
Eefje7
52 jaar - Antwerpen
Goedenavond Lezer,
Hoe gaat het?
Had je een leuke dag?
Ik ben Karin een slanke, sportieve, lieve, creatieve 59j IT-er ,en op zoek naar een soulmate voor een blijvende relatie met veel liefde en knuffels, lieve groeten
2
PadelsterX
60 jaar - Tollembeek
Ik heb niet bepaald een type,het moet klikken en als het klikt kan er wat goed en moois komen,grts
5
Safecourt
52 jaar - Deinze
Looking to share that feeling with a normal woman, someone we make each other feel special no jealousy no ultimatums no conflicts no rushing but tolerance, compassion, chemistry, dialogue, politeness. We all have our demons I am not feeding them anymore. If so feel free to contact me. Who knows you maybe the one I am looking for.
5
SummerTimeX
60 jaar - Brussel
Ik ben 63j woonachtig rond Brugge (West-Vlaanderen)., ik werk niet meer en ik hou van dieren. Ik ben een rustige persoon..
2
Zonnetje123
63 jaar - West Vlaanderen
Ik zie wel wie en wat er op mijn pad komt ... beginnen met vriendschap en wie weet als de juiste kliks er zijn :-)