Moest je iets willen weten vraag dan maar. Weinig tijd door werk en sport. Maar sta toch open om iemand te leren kennen om 's avonds af en toe wat leuks te doen.
6
Ronald47
53 jaar - Turnhout
Hmmm, ben enthousiast om een nieuwe langdurende relatie te starten.
Mijn motto: Live and let live...
1
g8670
59 jaar - Mechelen
Optimistisch, actief, sportief,
zoek leuke vrouw om veel mee te kunnen delen
strandwandelingen, natuur, golf, fietsen en nog heel veel meer, mss met jou ?
ik hou van de zee en ik ben veel aan zee.
8
alessandro
68 jaar - Sint-Niklaas
Ben hier om nederlands te leren :D
en natuurlijke fijne personen te ontmoeten !
1
5
fabrice
49 jaar - Brussel
Laat mij nog eenmaal echt verliefd worden op iemand die klaar is om samen iets op te bouwen, met liefde, oprechtheid en vertrouwen als basis.
Heb jij de tijd en de zin om een diepgaande en betekenisvolle relatie te creëren?
Ben jij iemand net als ik trouw, eerlijk, zorgzaam en die een partner zoekt om mee te groeien en het leven te delen…
5
puravida
70 jaar - Zwijndrecht
Wat je van mij kan verwachten is een rustig stabiele romantische man die graag reist en op resto gaat . Kortom geniet van het leven. Graag had ik hier een zielsverwant tegen gekomen .waar ik alles mee kan delen .
2
Vitality
58 jaar - Herentals
Zou graag een soulmate tegenkomen waar ik alles kan tegen vertellen , samen genieten van kleine dingen. Tijd zal het wel uitwijzen.
Gisteren is voorbij, ik leef en geniet vandaag want je weet nooit wat morgen kan gebeuren.
Sociaal en empatisch.
Eerlijkheid en vertrouwen zijn basis van elke relatie.
Carpe diem.
1
Nique
59 jaar - Sint-Agatha-Berchem
Jong van geest, hart en lichaam. Sportief en hou ervan om het leven te beleven.
Hou van sensualiteit, eerlijkheid, trouw en samen te ontdekken en genieten.
Open geest zolang alles eerlijk en volgens afspraken verloopt.
Op zoek naar: een vriendschappelijke relatie die kan uitgroeien, love on first sight of L.A.T. relatie die leidt tot gezamenlijk warm nestje.
6
XPI1957
68 jaar - Antwerpen
Hoop langs deze weg een vrouw te ontmoeten waarmee het 'klikt', om dan samen een relatie uit te bouwen.
Basis: vertrouwen, eerlijkheid en respect.
Bij voorkeur een niet-roker, geboren in de eerste helft van de jaren vijftig. Ik ben geen stadsmens. Opleiding: hoger TSO.
3
Jos_W
75 jaar - Wuustwezel
Op zoek maar niet wanhopig ;)
Vlotte babbel om mekaar te leren kennen is beter dan opsommingen maken hier :)
2
Bavo83
42 jaar - Herentals
What you see is what you get!
Recht voor de raap en gevoelspersoon.
Gedreven door het leven en vooral een gever...
Leven in het NU!
4
CartesNoires
47 jaar - Langemark-Poelkapelle
Ik ben op pensioen
ga graag wandelen zwemmen
puzzelen
doe ook vrijwilligerswerk in een dagcentrum
hou ook van reizen
naar de warmte
maar ook een Ierland bezoeler
3
kzk12
67 jaar - Kortrijk
Zoek een begripvolle man voor vriendschap/relatie. Lees je graag, hou je van etentjes, uitstapjes, praten/luisteren, theater/musical en concerten, … contacteer me dan. Ben blind; daardoor kan ik geen foto zien of plaatsen. Laat mijn blindheid jou niet afschrikken. Met mij omgaan geeft je een andere kijk op de wereld.
Juniklokje
57 jaar - Lier
Ben geen lid en kan niet antwoorden. Sportieve kerel ie op zoek is naar een zachte dame die ook wel wat romantisch aangelegd is. Mijn foto is al een paar maal geweigerd. Ik zoek iemand waarmee ik samen leuke live gesprekken, reizen enzo kan doen. Verder ben ik geen lid maar krijg soms gratis 1 of 2 toegang.
1
MarcCF
65 jaar - Mechelen
Hallo, ben weduwnaar van 66, hou van vele dingen ,visie op het leven , muziek (klassieke muziek, jaren 1960-90,), koken , hou van intimiteit,vrijdenker,brede interesse, wil ook graag samen dingen doen ,humor is een belangrijke (de doordachte humor),hou ook van af en toe van rust en reflectie (vb weekje huisje op verlaten plekje of een verlaten strand of Provence) ,politiek, mensen met een mening,opzoek naar een soulmate die ook kan houden van gewone dingen (een goed gesprek,film ,muziek,kunst, concert,lekker eten,zelf koken,shoppen met een dame vind ik heerlijk, ah, er is zoveel in het leven wat leuk is, openminded, kan van de vele dingen genieten .Durf te dromen en te leven.
Zoek vaste relatie,geen one-nights. Geluk en liefde is een broos geschenk heb ik ondervonden, plots beslist een ziekte dat je moet loslaten. Tijd heelt en verlang nu terug naar die liefde ,dat vuur,dat delen..samen één zijn met ieders eigenheid.
3
Masio
66 jaar - Leuven
Een rustig en sportief persoon, hou van droge humor en speelse karakters.
Wat foto betreft; ik laat me niet 'keuren' als vleeswaren maar wie weet, als er de 'klik' is tussen de lijnen van een chat...
1
leonardo
52 jaar - Duffel
Ik wil graag iemand ontmoeten waar ik vele dingen samen mee kan doen , is leuker dan alleen , reisje etentje uitstapje , maar vooral iemand die graag knuffelt , genegenheid , liefde of hoe je het ook mag noemen geeft en eerlijk is .
4
Byke1
74 jaar - Duffel
--- Wie kan mij tafelmanieren bijbrengen.
--- Wie is sterk in de Engelse taal, de Franse taal machtig zijn is een extra pluspunt.
--- Wie wenst de winter door te brengen op tropische eilanden.
--- Wie is er sterk in overlevingstechnieken.
--- Wie wenst te reizen door Europa.
--- Wie wenst deel te nemen aan weekend trips.
Aan al diegene die het LEVEN kennen en willen doorgroeien naar de volgende etappe van het LEVEN mogen hun kandidaat stellen. Graag NIET allemaal te gelijk..
1
TourDeMadeloc
57 jaar - Antwerpen
Ik zoek een soulmate om op een leuke manier genegenheid en plezier mee te beleven. Graag wil ik een persoon ontmoeten die graag eens uit de bol gaat. Vriendschap en toffe humor zijn belangrijk voor mij. Ik hou van passie maar ook van structuur in het leven. Een druk bezet leven met een hele hoop vrienden vind ik leuk. Veel plezier met het lezen van mijn profiel. Groetjes Kris.
1
kris 1
53 jaar - Mechelen
Sportief verzorgd eerlijk een levensgenieter ik ga graag fietsen wandelen uit eten