Moet je maar uitzoeken, ben een beetje op mezelf gekeerd maar ben erg open voor alles.
1
alexdav
52 jaar - Berchem
Laat ons het gaandeweg ontdekken... we zien wel waar we uitkomen
6
Indulge
66 jaar - Oostnieuwkerke
Ik ben een zelfstandige, levenslustige vrouw, hou óók van de leuke dingen in het leven en bij voorkeur met die ene waar je lief en leed mee wilt delen. Hiervoor zou ik graag kennismaken met een verzorgde, charmante man. Iemand met een inspirerend gevoel voor humor die wederzijds respect, vertrouwen en communiceren nog belangrijk vindt.
Zo, dit is al een tipje van de sluier en wie weet kom ik hier wel iemand tegen die een einde aan mijn verhaal kan breien.
Om praktische reden toch wel graag uit de regio en met recente foto...
7
CharlyMae
62 jaar - Wuustwezel
Iik zou graag een lieve,sportieve vrouw leren kennen,zonder kapsones,diervriendelijk,sportief die graag ga wandelen in de natuur.Ik zou graag een vaste relatie willen opbouwen vol liefde en vreugde en samen uit samen delen.Hou niet van massatourisme noch van all-in situaties.Zit ook graag thuis en ga heel graag naar de zee vooral in de winter of de Ardennen.Ben aanhangkelijk maar niet verstikkend.De rest moet je ontdekken bij een afspraak.
13
Vankes
76 jaar - Dilbeek
Oud maar weird!
Jong in de kop, maar toch ook weer niet!
Vraag de rest maar.
9
Paco665
60 jaar - Diepenbeek
Hallo, ik ben een sociale en als ik sommigen mag geloven, een stijlvol sympatieke, grappige en optimistische persoon :). Hoop hier een fijne klik te hebben met een leuke toffe vrouw. Die vrpuw mag ook ouder zijn dan mij.
4
Whitespirit
52 jaar - Lubbeek
Is er nog een heer die bereid is om compromissen te sluiten om zo een harmonieuze, liefdevolle relatie aan te gaan ? Elkaar gelukkig maken, gaande van kleine tot grote momenten die het hart verwarmen ? Ik verblijf graag aan zee om er te fietsen, ga graag op reis,....
Foto's via contactlijst....
6
sunnyside01
65 jaar - Lokeren
Lief, spontaan, best veel humor, rest laat ik je nog weten,
1
ONTDEK
64 jaar - Middelkerke
Ben reeds geruime tijd alleen, maar zou graag nog eens vlinders willen voelen. Samen een kopje koffie drinken?
1
Aicirtap
64 jaar - Stekene
Na vele jaren van superveel sociale contacten beroepsmatig stapje terug gezet, waardoor méér vrije tijd en minder contacten.
Zou het leuk vinden in contact te komen met mensen die me in eerste instantie boeiende verhalen brengen... een diepzinnig gesprek kunnen voeren... muzikanten hebben tikje voor...
Chatten en fb zijn niet echt mijn ding... stam nog uit het tijdperk dat een écht contact me zoveel meer deugd doet... wil lucht ademen, iets zien (natuur, cultuur, ...)... en heb niet het talent om via een foto en een scherm empathisch te zijn... heb wel bewondering voor mensen die dit wel kunnen... :-)
...wat mij betreft liever enkele échte vrienden dan 450 FB-vrienden...
...wie de uitdaging wil aangaan, laat maar horen...
3
Pieter
60 jaar - Schoten
Ik probeer langs deze weg het ontbrekend puzzelstukje te vinden om samen het geluk te delen. Een drukke agenda is niet meer aan mij besteed. Een fijne harmonieuze relatie is mijn grootste wens waarbij goede communicatie hierbij toch wel heel belangrijk is. Een welgemeende lach en regulier een warmhartige knuffel is niet alleen fijn maar ook zoveel betekenend. . ; Laat ons proberen samen de grote avontuurlijke ontdekkingsreis te starten met in eerste instantie een goed en leuk gesprek en dat zal ons veel wijzer maken. Alleen is maar alleen en hopelijk is dat niet mijn en uw toekomst!
louki
70 jaar - Leuven
Ben op zoek naar een eerlijk,lief en knap vrouwtje. Op zoek naar de warmte en gezelligheid van een nieuwe fijne relatie.Zit zelf goed in mijn vel, stabiel, heb echt alles wat een mens zich kan wensen behalve een lieve wederhelft! Zin in een leuke babbel,plezier, uitstap,resto.... reageren maar.Maak het maar wat spannend !!
marco
61 jaar - Overijse
Ik wil graag iemand ontmoeten waar ik vele dingen samen mee kan doen , is leuker dan alleen , reisje etentje uitstapje , maar vooral iemand die graag knuffelt , genegenheid , liefde of hoe je het ook mag noemen geeft en eerlijk is .
4
Byke1
74 jaar - Duffel
Hallo, ik ben afkomstig van Mechelen ...geboren en getogen ..Na een verblijf van 16 jaar in de ardennen keer ik nu terug naar Vlaanderen meer bepaald naar Wellen (Limburg) - de limburgse gastvrijheid bevalt me zeer !! daarom heb ik gekozen om mij daar nu te vestigen... benieuwd en hopelijk vind ik daar ook ergens mijn dekseltje.
Ik zoek zeker geen perfect iemand, ben dat zelf ook niet .. Wel iemand die nog actief is ! die uitkijkt naar een affectieve relatie .. er zijn voor mekaar !.. wederzijds liefde en affectie geven en krijgen ... Kortom nog een mooi verhaal samen schrijven
5
carpediem56
69 jaar - Wellen
Zoek een fijne dame aangenaam in de omgang, die graag vertelt en ook luistert ... die graag tederheid ervaart bij een zachtjes knuffel. Ben een lieve man, sportief, niet wereld vreemd, van veel op de hoogte, speel muziek. Samen het leven aangenamer maken.
zebraboy
65 jaar - Mariakerke-Oostende
Gewoon gezellig...niets moet alles kan als het maar respectvol en discreet gebeurt.
4
Prinskee
65 jaar - Helchteren
Ben een sociaal, romantisch, medevoelend en trouw persoon.
1
Marilene
74 jaar - Ekeren
Ben een rustig persoon,zoek zeker geen bazige vrouw
3
lucio840
69 jaar - Loenhout
Ik ben niet vrij. Ik kan dus geen exclusiviteit bieden noch vragen. Wel vriendschap, maturiteit en de wil om samen te groeien in een intense en respectvolle relatie. Ik zoek hiervoor een mature hartsvriendin in vergelijkbare situatie.
Grenadier
55 jaar - Gent
Ben niet direct op zoek,maar moest ik hier iemand ontmoeten waarmee er een echte vriendschap kon ontstaan ben ik al heel tevreden.
Kan momenteel geen berichten lezen