Ben hier om nederlands te leren :D
en natuurlijke fijne personen te ontmoeten !
1
5
fabrice
50 jaar - Brussel
Graag ontmoet ik een stralende dame die ik, nadat ik klaar ben met werken, wassen, tuinieren, koken en klussen, kan doen schitteren door haar te verwennen en samen van (h)echte liefde te proeven...
3
Gert
55 jaar - Londerzeel
Ik hou van sporten, tekenen, korte wandelingen en lezen. Ik zoek mensen uit de buurt om vriendschappen op te bouwen, de eenzaamheid te doorbreken en misschien volgt er meer. Liefst personen zonder kinderen en zonder huisdieren. Ik ben allergisch aan huisdieren. Ik knuffel ook graag.
Marc1976
50 jaar - Sint-Truiden
Ben reeds meerdere jaren alleenstaand. Nu mss terug benieuwd of er een match te ontdekken valt? :-)
5
Ziggy123
60 jaar - Evergem
Een maatje met een luisterend oor en empathie. Dat ook graag gaat wandelen (max 8 km), van de natuur en de zee houdt. En nog vol bewondering/verwondering kan zijn.
3
KRISTI67
59 jaar - Teralfene
Eigenwijs, prettig gestoord. Hoop op serieus maar anders vriendschap
1
Bchris
61 jaar - Mechelen
Vriendschap , liefde , lat-relatie , wie weet komt die klik .
4
Rudi1957
68 jaar - Hever
Hallo ik zoek een leuke dame voor een fijne relatie
1
Dddfz
64 jaar - Rumst
Ik zoek mijn laatste liefde zeg maar en dan ook niks minder .
1
Honesty
51 jaar - Erpe-Mere
Ik woon ten Noorden van Gent en zou graag een klasse/verzorgde man leren kennen, een vriend/soulmate/praatpaal om af en toe mee af te spreken, die houdt van gezelligheid, knuffel, humor, goeie babbel, lekker eten, goed glas wijn, zowel thuis als op restaurant.
Ik ben een grote dierenvriend.
Ik beantwoord geen voorgeprogrammeerde berichtjes.
Foto: 7aug26.
(ik zoek zeker NIET iemand om mee samen te wonen).
1
an4705
79 jaar - Gent
Ik ben een romantisch type, ik vind eerlijkheid en respect moeten zeker aanwezig zijn, knuffelen en aandacht geven aan mekaar is ook wel een pluspunt.
Samen gezellig genieten van een glaasje wijn of bier! ,,( indien men geen wagen moet besturen )
Ik hou van wandelen, fietsen ook, maar momenteel geen fiets !!! plezier maken, optredens, geen festivals.
Familie is belangrijk voor mij. Ik heb 3 zonen, 7 kleinkinderen, en 3 achterkleinkinderen.
Iedereen zal hier wel zijn rugzak meedragen, ik probeer positief te blijven ondanks alles wat ik heb moeten doorstaan en aanvaarden de laatste 3 jaar.
We leven maar één keer en moeten er van genieten!
1
Suzyke
76 jaar - Meise
Ik ben zo trouw als een hond als ik de juiste persoon ontmoet
1
Linda55
71 jaar - Hoboken
Eenvoud siert de mens.
natuurminnend
respect voor mens, dier en plant.
latrelatie
6
Forester
70 jaar - Londerzeel
Ben te vinden voor een plezierig en duurzaam contact.
3
Els1972
54 jaar - Diest
Op zoek naar knappe vrouw, avontuurlijk, maar die toch voor langere relatie openstaat..
2
Yvmalder
42 jaar - Wezembeek-Oppem
Zoek heerlijke dame om geregeld mee af te spreken.
2
Knufje
55 jaar - Nieuwpoort
Enkele trefwoorden : genieten, romantiek, gezelligheid, knuffels, eerlijkheid, respect, humor, sociaal, liefst rookvrij. Ik ben zeker niet ongelukkig of ontevreden met mijn leventje, maar met z'n tweetjes kan alles veel aangenamer zijn/worden in het leven. En het zijn soms net die kleine, alledaagse dingetjes die een mensenleven heel tof kunnen maken. Welke dame, met een job denkt daar ook zo over ? Ik wil een toffe dame leren kennen om samen vanalles te ondernemen, filmpje, etentje, terrasje, theater,concert, uitstapjes..., en natuurlijk ook jouw voorkeur. En verder zien we wel hoe het loopt.
2
Cascada
59 jaar - Wellen
Nieuwsgierig genoeg om overal vragen bij te stellen, empathisch genoeg om ook echt naar het antwoord te luisteren. Ik hou van natuur, analyseren en creëren, idealiter niet allemaal tegelijk, maar het gebeurt. Actief als het kan, rustig als het mag. Mijn interesses zijn breed en ik kan helemaal opgaan in iets dat me boeit. Grote kans dat ik je meeneem naar buiten “even wandelen” en dat we drie uur later nog steeds praten over het leven.
6
Elisa159
59 jaar - Herentals
Vrolijke, zelfstandige dame, op zoek naar een maatje. Hou je ook van sauna, zwemmen, terrasje doen, fietsen, wandelen,... Laat maar iets horen.
Liefst enkel mannen die het menen. Ben genoeg gekwetst en bedrogen. Nieuw begin.
Ben bezig om een foto te installeren hier.
1
Ilsie
56 jaar - Geel
Een vriendschap gebaseerd op wederzijds respect voor elkaar, samen op ontdekkingstocht