Schrijf u in gratis en verminder de reclame !

Faites de nouvelles rencontres sur Rendez-Vous.be
meet, like, love

Zoeken

Zoeken
Via de kaart
Ontmoetingen per interesse
Alle opiniepeilingen bekijken
Quiz&Klik

Mijn opzoekingen

Snel zoeken



Resultaat van de zoekopdracht

 

+ Meer criteria


Wil en probeer altijd mezelf te blijven . verlang dat ook van een partner .
1

keppe 74 jaar - Oostende

Rustig, geduldig, eerlijk, trouw. Ik zoek dus een vrouw die ongeveer hetzelfde zijn zoals ik.
1

Guyke080 62 jaar - Brasschaat

Wie durft?wie durft samen met mij haar rugzakje ergens wegzetten om het later niet meer te vinden,wie durft mij toelaten in haar keuken,ik help je bij het koken want alleen bak ik er niet veel van,wie neemt een tas,handtas mee als we op stap gaan ik weet geen blijf met al mijn spullen,wie spreekt over trouw zijn,wat vrijheid krijgen,romantiek,eerlijk zijn,maar wie geeft ook een gezicht aan die woorden,dus,WIE DRUFT
6

nieuwtje100 marleen 70 jaar - De Haan

Optimistisch, actief, sportief, zoek leuke vrouw om veel mee te kunnen delen strandwandelingen, natuur, golf en nog heel veel meer, mss met jou ? ik hou van de zee en ik ben veel aan zee.
6

alessandro 68 jaar - Sint-Niklaas

, ik ben een 66j genepensioneerde militair van oostende,en afkomstig van roeselare, ik ben 1m85, struis gebouwd, kort haar, geen baard en snor en donkere ogen,verzorgd, zelf geen roker en of drinker, niet echt een uitgangstype ( zoals naar cafe ofzo) , hou van city trips, duitsland vooral, aachen, keulen, berlijn enz...daar ik 7j in duitsland heb gewoond, spreek ook vlot duits, engels en frans en ben zeer sociaal en hou enorm van humor, via deze weg zoek een ik een lieve spontane moderne vrouw, met het oog op een relatie en samenwonen, ik huur een appartement in oostende, maar zou willen vertrekken deze zomer, ik pas mij overal aan , ben een enorme dierenvriend en maak rap vrienden, misschien een nieuwe wending in mijn ( ons ) leven, ik kijk regelmatig en beantwoord alle berichten, grts VRAAG GERUST
7

marsupilami 67 jaar - Mariakerke-Oostende

Realist, sportief, doorzetter, respect. Alles kan maar niets moet.
2

PatrickV 61 jaar - Begijnendijk

I'm not perfect, but i'm a limited edition. And don't forget: life is a circus, slow down and enjoy the show! Het leven is zoveel mooier als je bedenkt dat het één groot circus is.
8

Evi1974 51 jaar - Boom

Oud maar weird! Jong in de kop, maar toch ook weer niet! Vraag de rest maar.
9

Paco665 60 jaar - Diepenbeek

Vriendschap liefde partner om samen nog van het leven te genieten
4

janenduro 71 jaar - Dessel

Rustig type hou van wandelen, fietsen l,ezen in de,tuinwerken . Iets,gaan eten /drinken
 

Elmo 67 jaar - Aarschot

Ben positief ingesteld en wat romantisch aangelegd. Zoek hier een dame eerst voor vriendschap en later zien we wel hoe alles verloopt.
2

Antonelli 73 jaar - Oostende

Ik ben wim (de clerq) , een humorvol knuffelbeertje op zoek naar zijn knuffelberinneke ma ja , ma ja wie ben ik?
1

wimpie66 59 jaar - Leuven

Ik zoek een vrouw dat eerlijk is en het goed mee kan praten ook als vriendschap of relatie en we zien wel na verloop van tijd ik ben een levensgenieter en hou van weekendjes weg zee,ardennen ,cinema,terrasjes,etentje,zwemmen,wandelen,enz als je dingen van mij wil te weten schoot
2

DENIS1970 55 jaar - Antwerpen LO

Ik ben op zoek naar een soulmate voor aangename liefdevolle momenten
2

soulmates 72 jaar - Deinze

Zou graag een zelfstandige, optimistische dame ontmoeten om in het weekend samen leuken activiteiten te doen. Waarom alleen in het weekend? In de week ben ik onderweg voor mijn werk.
4

Castor 53 jaar - Aartselaar

Creatieve, zorgzame, sportieve vrouw. Hou van op reis gaan. Zoek interessante man , jong van geest, gepassioneerd en muziekliefhebber. Geen ONS en FWB.
1

Ingvild 56 jaar - Brugge

Hallo leuke vrouw, Ben je eerlijk, betrouwbaar, empathisch zoals ik ? Zoja, dan kunnen we gaan voor een mooie en vaste relatie. Ik hou van uitstapjes, shoppen, reizen, wandelen, terraskes, toerkes doen met auto/motor,.
2

Ferry__ 60 jaar - Stekene

Ik ben Kristof, 40 en wonende te Aarschot. Op zoek naar een leuke dame voor een vaste relatie. Ik ben werkzaam in de bouw als metselaar, en mijn grootste hobby is karting.
5

KristofDB 41 jaar - Aarschot

Hallo ik zoek een leuke dame voor een fijne relatie
2

Dddfz 63 jaar - Rumst

Ik wil enkel vriendschap. Dus kom niet af met andere voorstellen.Aangezien jullie kunnen lezen verwacht ik ook geen domme vragen. En ik ben niet mager .Ik zeg dat er al vast bij want is blijkbaar ook belangrijk voor een gewone vriendschap.Raar maar waar . Ik wil gewoon in mijn weinig vrije tijd nog eens buiten komen
16

tanja38 45 jaar - Beringen