Ben een rustig, beetje introvert en realistisch ingestelde persoon. Hou van fietsen, wandelen, terrasje doen, film, mijn hobby,
2
Just-me-myself
52 jaar - Antwerpen
Correcte man, joviaal, positief ingesteld, ...
kijk graag uit naar een verzorgde lieve en correcte dame met pit,
die net als ik weet te genieten van het mooie in het leven.
kan jij je hierin vinden, neem zeker contact.
1
OHLALA
68 jaar - Ronse
Graag zou ik een lieve vriendin en soulmate vinden om te babbelen en samen te filosoferen over het leven in al zijn facetten.
En op termijn zoek ik een zachtaardige en stijlvolle partner om samen oud te worden en ondertussen te genieten van de vele mooie dingen in het leven.
Hoewel ik goed weet wat ik wil ben ik een lieve man en probeer ik steeds een gentleman te zijn.
1
Mark59
59 jaar - Hasselt
Ik zoek een maatje .leuke dingen doen enz ...verder zien we wel
2
Happyness
55 jaar - Sint-Niklaas
Zoek een begripvolle man voor vriendschap/relatie. Lees je graag, hou je van etentjes, uitstapjes, praten/luisteren, theater/musical en concerten, … contacteer me dan. Ben blind; daardoor kan ik geen foto zien of plaatsen. Laat mijn blindheid jou niet afschrikken. Met mij omgaan geeft je een andere kijk op de wereld.
Juniklokje
56 jaar - Lier
Ik hou van de gezelligheid van een thuis , maar er is nog een open plaats...
3
marc vd
58 jaar - Nieuwkerken-Waas
Hey ben toffe man, zoek mooie vrouw, ben graag onder mensen
1
Mario13
66 jaar - Vorst
Op zoek naar een emotionele verbinding, een soulmate om samen herinneringen op te bouwen en te kunnen genieten van nog vele jaren samen.
3
Eternity
63 jaar - Boutersem
Hey pittige dame! Enchanté. Man met veel interesses, gaande van cultuur over natuur, doorspekt met aangename momenten, zoals uitstapjes en eventjes Bourgondisch doen. Humor, en regelmatig een kwinkslag tussendoor. Eens nadenken over dingen der dingen mag wel. En als een gewone man een beetje ongewoon mag zijn voor jou en je er graag eens mee zou optrekken, up to you. Dan bekijk ik je CV wel ;-). Regio niet het belangrijkste.
3
zesletters
62 jaar - Harelbeke
Zorgzaam, recht voor de raap, attent, speelvogel, trouw, open minded, een echte knuffelaar geen afstandelijk gedoe. Ik hou van humor, terrasje, cinema, resto, sauna, de natuur, uitdagingen, strand/boswandelingen, tantric dance, ook van rust en eenvoud. Ik zoek een liefdevolle relatie waar er passie is en verlangen naar elkaar. Word jij mijn soulmate?
1
Pisces69
56 jaar - Gent
Iemand die kan genieten van de kleine dingen in het leven
1
Seawave
55 jaar - Erpe-Mere
Ik ben een lieve man van begin 50 met een goed gevoel voor humor.
Positief, eerlijk, sportief, sociaal en wat gereserveerd, ondernemend, goedlachs met een droge humor.
2
PeterT
56 jaar - Brugge
Zoek een aangename vrouw en levenslustige levensgezel
3
bezocht
69 jaar - Brugge
Hallo, wat ik zoek is vooral vriendschap genegenheid en liefde misschien ?? een reisje zou misschien ook leuk zijn ? Maar niet naar verre oorden ! We zien wel ?
4
Rosita00
71 jaar - Zichem
Een leuke madam om samen mooie levensjaren te beleven
brecht
68 jaar - Sint-Amands
Grote man met open mind zoekt een vriendschappelijke relatie
Vousrendez
66 jaar - Gent
Sociaal geëngageerd persoon zoekt gelijkgestemde man.
Opnieuw genieten van alles wat op ons pad komt, is toch fijner met 2 dan alleen.
Geen ONS of FWB - geen heren in een relatie.
Heren, speel geen spelletjes, maar wees eerlijk in je bedoelingen.
3
Pat66
58 jaar - Belsele
Ik ben een enthousiaste, gepassioneerde, heel actieve man met een brede en culturele interesse:: theater, musea, film, lezingen, debatten, taal, filosofie, geschiedenis, kunst, muziek, psychologie
Ik vind het gewoon fijn en aangenaam te kunnen genieten van mooie en boeiende zaken. Ik vind het belangrijk nog verwonderd te kunnen zijn, nog te kunnen (weg)dromen, nieuwsgierig te zijn naar nieuwe ervaringen.
Ik hou van reizen en kan genieten van een lekker etentje. Ik ben tevens heel sportief en hou vooral van lange dagtochten met de fiets of mooie natuurwandelingen.
Ik verzorg me goed omdat ik een goeie conditie voor mezelf aangenaam en belangrijk vind: ik rook niet, drink geen alcohol en probeer gezond te eten.
Ik hou van een actief leven en ben halftijds beginnen werken om meer tijd te hebben voor mijn interesses en mijn leven zo op een boeiende manier in te richten. Zo heb ik tevens tijd voor vrijwilligerswerk.
Verder hou ik van humor en kan ik genieten van een aangenaam gesprek.
1
clemmi
60 jaar - Schellebelle
Samen lachen, genieten van muziek, kunst, wandelen en fietsen, terrasje, uitstapjes naar tentoonstellingen, concerten, klussen,... Jezelf kunnen zijn. Ben jij die lieve, eerlijke man met gevoel voor (absurde) humor... dan hoor ik graag van je...
5
Noan64
60 jaar - Zoutleeuw
JIJ :toffe man die houdt van verbinding, oog hebben voor elkaar,attent zijn,ontdekken, humor, kunst,theater, stevige muziek, concertje, dan klikt het misschien wel tussen ons.
IK:warme persoonlijkheid, respect , graag lachen maar ook ernstig als het moet, genietend van wat het leven me biedt, muziekliefhebber( vooral rock)
Stad ontdekken, uitwaaien aan zee of wandelschoenen aan en een fikse wandeling. That´s me in een notendop.??