Ik probeer langs deze weg het ontbrekend puzzelstukje te vinden om samen het geluk te delen. Een drukke agenda is niet meer aan mij besteed. Een fijne harmonieuze relatie is mijn grootste wens waarbij goede communicatie hierbij toch wel heel belangrijk is. Een welgemeende lach en regulier een warmhartige knuffel is niet alleen fijn maar ook zoveel betekenend. . ; Laat ons proberen samen de grote avontuurlijke ontdekkingsreis te starten met in eerste instantie een goed en leuk gesprek en dat zal ons veel wijzer maken. Alleen is maar alleen en hopelijk is dat niet mijn en uw toekomst!
louki
70 jaar - Leuven
Ik ben een geboren leider en computeranalist van opleiding
Goeroe
62 jaar - Westende
Wanneer je open-minded naar de toekomst kijkt …
...de wens en het verlangen naar een nieuwe start groter is dan gekwetst te worden…
...je het innerlijke even belangrijk vindt als het uiterlijke...
laat je dan gerust horen.
Uitkijkend naar een fijne relatie die bestaat uit de wederzijdse elegantie van het hart...
Ieders levensverhaal is uniek...
Sta (nog steeds) dankbaar tevreden in het dagelijks leven, empathisch…
met flexibele mindset, aandachtig en met ruime interesses.
7
EL1956
69 jaar - Brugge
Beste bezoekster,
Mijn naam is Thomas, niet-rokende geduldige vrijgezel sinds bijna een jaartje en lieve goed opgevoede jongeman die de TIJD heeft om nieuwe mensen te ontmoeten.
Door het feit dat ik perfect tweetalig ben en in de hoofdstad woon van Belgenland kunt u mij gerust een mailtje in het Nederlands schrijven. Ik denk dat veel mensen voor dezelfde reden hier zijn als ik om iemand leuks te leren kennen.
Al lange tijd was ik overtuigd dat geprogrammeerde ontmoetingen de magische kant van een perfecte toeval ontmoeting zou verknoeien.
Maar zoals ik altijd zeg : enkel imbecielen of koppige mensen veranderen niet van mening.
7
Thomsawyer1981
44 jaar - Grimbergen
Ik vind zalig een dame te laten glunderen, haar prinses te zien worden dank zij mijn gulheid. Dat de dame zich kan uitleven en puur genieten elk dag en me laat meegenieten
1
GENIETERS
68 jaar - Gent
Ben vooral op zoek naar iemand die lief en passioneel is en houdt van muziek en ontspanning.
geen roker
Liefst profiel met foto.. Ik zie jullie immers ook graag
14
Michel
58 jaar - Kraainem
Ben op zoek naar een eerlijk,lief en knap vrouwtje. Op zoek naar de warmte en gezelligheid van een nieuwe fijne relatie.Zit zelf goed in mijn vel, stabiel, heb echt alles wat een mens zich kan wensen behalve een lieve wederhelft! Zin in een leuke babbel,plezier, uitstap,resto.... reageren maar.Maak het maar wat spannend !!
marco
62 jaar - Overijse
Vragen staat vrij en foto's in contactlijst ;)
1
Cooperken
48 jaar - Gent
Vrienden en activiteiten genoeg, maar ik mis gewoon iemand die speciaal is voor mij in mijn leven. Soms is het gewoon makkelijker met twee...
3
Quickstep
62 jaar - Heverlee
Ik ben zo trouw als een hond als ik de juiste persoon ontmoet
1
Linda55
71 jaar - Hoboken
- gewone jongen- open , discreet, wens vertrouwen, romantisch, gastvrij - een vrije tijdshobby en gegevens van mij voor contact vind je op visit tremelo - open hof ten niene.
- het wordt stillekes aan tijd om een mooie reis met zijn 2jes in januari./februari 2026 voor te bereiden. Contact ten niene
2
muvrini
77 jaar - Tremelo
Ik geniet van wandelingen met mijn honden en van een gezellig etentje, terrasje, sauna en uitstapjes.
Ik zoek iemand die in mijn leven een aanvulling kan zijn om samen te genieten van de fijne dingen in het leven.
2
Inge26
49 jaar - Leuven
Sportieve gezonde man lieve man op zoek naar een leuke dame uiterlijk niet het allerbelaangrijkste
1
Kevinne
60 jaar - Boom
Ben vrijgezel lange tijd door werkomstandigheden maar wil en kan nu meer van het leven genieten daarom mss op zoek naar jou.
grtj
1
robertva7
55 jaar - Grimbergen
Partner in crime gezocht, iemand die liefde kan geven en krijgen. Met twee tegen de rest van de wereld. Eerlijkheid, intimiteit, lachen en elkaar blijven herontdekken en steunen. Iemand die positief in het leven staat.
Ik zoek wel geen Lat relatie op langere termijn. Ik wil "samenleven" en t'is niet om mijn strijk te doen :)
Wordt jij mijn maatje, partner, reisvriendin, lover, ...?
7
WalterV
65 jaar - Gent
Ik speel Ierse trad. muziek in publieke sessions met anderen en woon in een natuurreservaat-nationaal park. Ik ben een goed verzorgde man die kan koken, wassen, etc...ik heb geen meid nodig. Ik heb niets te kort, ben financieel onafhankelijk. Sinds juni 2026 ben ik op vervroegd pensioen. Ben bereid om te verhuizen indien gewenst.
1
Muckross
58 jaar - Lommel
Humor en passie zijn noodzakelijk.
Empathie en intelligentie ook
1
Sparood
68 jaar - Antwerpen
Ik ben Lukas.
Een beetje over mezelf… ik kook heel graag en naar men zegt…lekker. Ik eet ook heel graag vandaar dat ik nu en dan zelf op restaurant ga.
Ik schilder op doek , zo een beetje met een hoekje af, abstract?!?
Ik drink graag een glaasje wijn of een biertje.
Oei, ik rook.
Ik ben slechthorend, maar van vrouw tot man lukt best, ook telefoneren gaat prima!
Viva Italia, vakantie voorkeur! En …..
Later zal ik jou meer vertellen! Want ver/tel/len lukt me, luister doe ik liefst!
Als jij mij ook meer vertelt over jezelf!
Ik hoop dat jij mijn intro aanspreekt,
LuKaS ??
1
Nona2025
73 jaar - Mechelen
Lief, spontaan, best veel humor, rest laat ik je nog weten,
1
ONTDEK
64 jaar - Middelkerke
Ben te vinden voor een plezierig en duurzaam contact.