Schrijf u in gratis en verminder de reclame !

Faites de nouvelles rencontres sur Rendez-Vous.be
meet, like, love

Zoeken

Zoeken
Via de kaart
Ontmoetingen per interesse
Alle opiniepeilingen bekijken
Quiz&Klik

Mijn opzoekingen

Snel zoeken



Resultaat van de zoekopdracht

 

+ Meer criteria


Ik ben een oude informaticus di zich nu verveelt en zoek een vrouwtje dat zich ook verveelt. Mischien kunnen we ons samen vervelen en dat is veel leuker.
3

Ricardoo 59 jaar - Kortrijk

Geef nooit op Vind je de weg niet, maak hem dan De rest komt dan wel vanzelf.
5

Olivier75 50 jaar - Lommel

De 'diversen' waar ik op zoek naar ben : een 'maatje', een vriendin, een zielsgenoot... Ik heb behoefte aan fijne vriendschapsgevoelens in combinatie met genegenheid, affectie, verlangen, intimiteit, passie……
4

danny196000 66 jaar - Moerbeke-Geraardsbergen

Ben een plattelands mens, maar kan soms ook genieten van het bruisen van een stad.
1

Casilow 63 jaar - Hulste

Ben hier om nederlands te leren :D en natuurlijke fijne personen te ontmoeten ! 1
5

fabrice 49 jaar - Brussel

Ik ben een zachte man, die hou van een kofffieke op terras. Hou van een weekend weg, of lekker eens op restaurant gaan, ga het eerstdaags aanvullen
4

Paul2925 68 jaar - Deinze

Een eerlijke verzorgde man die positief in het leven staat
1

Bonnielinda 59 jaar - Stekene

Blijkt dat ik mails kan sturen, maar kan de antwoorden niet lezen gezien ik geen lid ben dit kan wel marc laag streepje postcode oostkamp krulje live punt belgie Respect dat jij al verder bent geraakt dan een paar foto's. Ik las onlangs: "Trek iets positiefs aan, da past altijd.". Vind ik zeer goe, want ik lees toch op zeer veel profielen dat we geen ONS, FWB en dergelijke zoeken. De serieuze mannen weten dat ondertussen. Nieuwe mensen leren kennen en we zien wel wat er al of niet uit komt. Blijkbaar op zoek naar de speld in een hooiberg. Plagen is liefde vragen? Mijn excuses dat ik mezelf niet zo goed kan "verkopen" zoals vele anderen hier. Wat ik wel weet is dat mijn profiel NIET fake is. Dames, lege/onvolledige profielen spreken mij niet echt aan. Ik vraag mij dan altijd af wat je te verbergen hebt. Of zie ik dat verkeerd? Wie is er al zo ver om te weten dat de perfectie niet bestaat en dat "goed genoeg" wel eens goed genoeg kan zijn? Ik vraag het mij af.
4

Marc0712 59 jaar - Oostkamp

Ik ben een romantisch vrouw. Ik hou van humor en verlang dat mijn partner trouw is
9

Vimmeke 68 jaar - Aalst

... uitkijkend naar een ontspannen, ontspannende relatie met een toffe soulmate, vriendin, partner, maatje, spontane oprechte vriendschap als begin... met een glimlach... kortom iemand om sàmen van beleving te genieten, gelukkig(er) te zijn als 'team' én als partner, sámen genieten van de momenten, toekomstgerichte blik, tevreden over relatiekwaliteit in verbondenheid, met een emotionele balans, van harte respect@liefdevol omgaan met mekaar, waardering & eerbied voor ieders persoonlijkheid, karakter en levenservaring als bron en vertrekpunt... ... Geluk is het aanvaarden van wat is, niet het najagen van perfectie.
13

Real01 69 jaar - Brugge

Alles is leuker met twee. Ben graag thuis maar ga ook graag op stap.
2

ElianeB 74 jaar - Wilrijk

Aangename, warme personen, open minded, staat vriendschap. denk dat dat een eerste vereiste is naar volgende stap.
1

gewoon 72 jaar - Antwerpen

Zoals iedereen heb ook ik een rugzak waar vreugde en verdriet in zit, levenservaring, waarden en dromen. Wandelen, fietsen, ontdekken, vrijwilligerswerk, windsurfen in niet-winterse temperaturen. Altijd wel al muziek gespeeld, maar een ‘’Mia’’ heb ik niet gewonnen ;-) Klaar voor een nieuwe liefdevolle relatie.
8

Eddybe 71 jaar - Middelkerke

Op zoek maar niet wanhopig ;) Vlotte babbel om mekaar te leren kennen is beter dan opsommingen maken hier :)
2

Bavo83 42 jaar - Herentals

Rustig persoon ,humor , sociaal .huiselijk type , wandelen .Gewone man zoekt vriendschap dat duurt het langst . In de regio .Geen Fan van virtueel ,en telefoontje en u profiel is ? laat iets weten . Foto 04 - 08 - 2024
1

MARCXX 75 jaar - Meise

Wie durft?wie durft samen met mij haar rugzakje ergens wegzetten om het later niet meer te vinden,wie durft mij toelaten in haar keuken,ik help je bij het koken want alleen bak ik er niet veel van,wie neemt een tas,handtas mee als we op stap gaan ik weet geen blijf met al mijn spullen,wie spreekt over trouw zijn,wat vrijheid krijgen,romantiek,eerlijk zijn,maar wie geeft ook een gezicht aan die woorden,dus,WIE DRUFT
6

nieuwtje100 marleen 70 jaar - De Haan

Bezoek rommelmarkten .natuurliefhebber .wandel - en fietsliefhebber.. Zoek verwante ziel .Reis geregeld naar la douce France .
1

Eindeloos 70 jaar - Kortrijk

Rustig met beide voetjes op de grond, zoek iemand om samen gelukkig te zijn
1

Georges62 62 jaar - Torhout

Ik zoek een maatje voor het leven en dit in een latrelatie. Zelf heb ik interesse in cultuur, literatuur, bioscoop, theater, musea en af en toe de beentjes onder tafel in een gezellig restaurant.
3

Jane123 68 jaar - Wetteren

Na teleurstellingen , had ik graag dame ontmoet, die van het leven wil genieten . Reizen en restaurants. Musea , film, citytrips spreken mij aan
2

Janus 72 jaar - Machelen-Zulte