Goedlachse sportieve jong-ogende avonturier op zoek naar een lange termijn soulmate
2
BackInTheMood
56 jaar - Grimbergen
Ik ben terug op zoek naar het geluk in mijn leven. Ik ben een rustig iemand waarmee je zeker goed kunt praten, ik kan goed luisteren en ben een zachtaardig en medelevend persoon.
1
tompiewompie
48 jaar - Mechelen
Lieve warme Peruviaans-Belgische ondernemende dame, met kleine juwelenzaak online, die al 19 jaar in Antwerpen woon, al 10 jaar wettelijk gescheiden, 1,53 cm. geen kinderen niet meer thuis, zoekt een lieve, beleefde, aantrekkelijk, romantisch, ondernemende gentleman met niveau, klasse, uitstraling en goed verzorgd om een fijne en serieuze relatie op te bouwen gebaseerd in wederzijds respect met veel liefde, goede communicatie, eerlijkheid om samen oud te worden, GEEN lat-relatie, ik ben een familievrouw die hou van een nestje samen met mijn toekomstige partner.
Ik zou heel graag een man die weet wat en wie wilt en ook wat hij niet wilt, die zijn beide voeten staan stevig op de grond. Liefste iemand die in België woont omdat ik geen plannen om naar Nederland verhuizen heb, niet insisteren aub! No piercing, no co-ouderschap. ALLEEN SERIEUZE EN ERNSTIGE REACTIES AUB.
Mijn foto’s zijn recent en ik hoop dat van uwe ook.
4
Mirandes
55 jaar - Deurne
Hele gewone jongen op zoek naar een hele gewone vrouw.
Verder heb ik veel bewondering en interesse voor de wereld rondom ons.
De natuur dus en daarin wandelen, fotograferen, fietsen...brengt me tot rust.
3
mario1965
59 jaar - Zonhoven
Hallo, alvast bedankt voor een reactie! :-) :-)
1
Nick46
48 jaar - Roeselare
Op zoek naar een soulmate. Die ene waar je alles mee deelt en zo dubbel geniet van het leven. En ik heb een klein probleempje: ik vergeet dat ik 70 ben.... komt ws doordat ik me nog altijd 65 voel of jonger....
3
Mieke54
70 jaar - Noordewijk
Pensioen én lesgeven.
Lezen én schrijven
Fietsen/wandelen én rusten
Koken én eten
Geven én nemen
Ik hou niet van lange chats.
Live is echter en beter, ja toch.
Ik hou van dieren, in de natuur in vrijheid.
Alles kan
niets moet.
Tot gauw?
Oja, roken ligt ver achter mij.
Bewust autoloos sinds 2018, vriend van fiets en openbaar vervoer. Bewust gevaccineerd.
3
Erfzondaar
68 jaar - Hasselt
Rustig persoon die geniet van de kleine dingen in het leven.
4
dejo71
53 jaar - Sint-Andries
Sportieve, rustige man op zoek naar dito vrouw. Samen wandelen, fietsen, city-trips, concerten, enz.
1
jancompi
60 jaar - Menen
Ik zoek iemand om mijn leven mee te delen. Na het overlijden van mijn vriendin probeer ik opnieuw verder te gaan
Ik sta positief in een leven. Op zoek naar gelijkgestemden om samen tijd door te brengen. In eerste instantie vriendschappelijk
Ik schrijf dit niet graag, maar ik zoek leeftijdgenoten dus mijn oprechte excuses aan 60-plussers bespaar jullie de moeite. Verwacht vooral geen reactie van mij.
1
Jo7796
47 jaar - Aalst
Graag iemand die ook voor een vaste relatie wil gaan
2
dirk
70 jaar - Middelkerke
Authenticiteit - Stijl - diepgang - gevoelig - een muze...de bétere waarden
1
Goethe
55 jaar - Sint-Niklaas
Zoek een begripvolle man voor vriendschap/relatie. Lees je graag, hou je van etentjes, uitstapjes, praten/luisteren, theater/musical en concerten, … contacteer me dan. Ben blind; daardoor kan ik geen foto zien of plaatsen. Laat mijn blindheid jou niet afschrikken. Met mij omgaan geeft je een andere kijk op de wereld.
Juniklokje
56 jaar - Lier
Graag een soulmate die ook het glas halfvol wil ??
Hupsakee
60 jaar - Geel
Hallo , ik ben een SINGEL ,66j gepensioneerde militair van oostende,1m85, struis gebouwd, kort haar, geen baard en snor en donkere ogen,verzorgd, zelf geen roker en of drinker, niet echt een uitgangstype ( zoals naar cafe ofzo) , hou van city trips, en ben zeer sociaal en hou enorm van humor, via deze weg zoek een ik een lieve spontane moderne vrouw, met het oog op een VRIENDSCHAP. eventueel na tijd een lat relatie ,voor meer info en kennismaking, neem gerust contact, grts didier
VRAAG GERUST
8
marsupilami
66 jaar - Mariakerke-Oostende
Ben hier om nieuwe mensen te leren kennen
zit hier echt niet om je morgen al op de koffie te vragen
praten kan ook heerlijk zijn en daarna een ontmoeting als er een klik zou zijn
2
louis
66 jaar - Lummen
Dit is een datingsite. Ik wil iemand ontmoeten in het echte leven. Ik wil hier niet lang converseren.
1
Clemens
67 jaar - Kessel
Ben actieve 50-er, op zoek naar een actieve vrouw met inhoud, het leven is leuker met 2 ...
Heb drukke job als zelfstandige maar doe het nog steeds graag ...
Wil beginnen met een goed gesprek en daarna zien wel wel of er een ''klik'' is en of er meer inzit ;-)
Vind waarden en normen nog belangrijk ;-)
Hou van open communicatie