Schrijf je in gratis en verminder de reclame !

Faites de nouvelles rencontres sur Rendez-Vous.be
meet, like, love

Zoeken

Zoeken
Via de kaart
Ontmoetingen per interesse
Alle opiniepeilingen bekijken
Quiz&Klik

Mijn opzoekingen

Snel zoeken



Resultaat van de zoekopdracht

 

+ Meer criteria


Sarcastic by day. Fantastic by night. Let’s be careful with each other so we can be dangerous together...
1

junop 38 jaar - Hasselt

Ik hou van romantiek en sfeer en de natuur. Zen muziek van Enya., Axelle Red, Dido en Vlaamse en Nederlandstalige songs
1

creablue 60 jaar - Hingene

Looking to share that feeling with a normal woman, someone we make each other feel special no jealousy no ultimatums no conflicts no rushing but tolerance, compassion, chemistry, dialogue, politeness. We all have our demons I am not feeding them anymore. If so feel free to contact me. Who knows you maybe the one I am looking for.
5

SummerTimeX 59 jaar - Brussel

Ben hier om nederlands te leren :D en natuurlijke fijne personen te ontmoeten !
4

fabrice 48 jaar - Brussel

Een Lat-relatie is wat ik op het oog heb, vrije tijd samen doorbrengen.
1

groenejongen 72 jaar - Lier

*** Sprankelend 2025 *** . De meesten vinden me aangenaam in omgang, zorgzaam, lief, gevoelig en zelfstandig. Als iets mij niet aanstaat, zal ik dat ook wel melden. Op stap gaan (uitgangsleven) is niet mijn ding. Ik hou van aangename conversaties en volg sinds september salsa dansles. . Graag ontmoet ik een vriendelijke, mature, trouwe, eerlijke, respectvolle en zorgzame gentleman die me ook een beschermend gevoel kan geven. Iemand die de waarde kent van een oprechte en hartverwarmende vriendschap. Als ware liefde bestaat, zal ik die omarmen. Een echte gentleman zal me niet enkel overtuigen met zijn woorden, hij zal me ook geruststellen met zijn daden. . Als de kinderen bij me zijn, komen ze op de eerste plaats. Op de andere momenten kan ik graag energie steken in een betekenisvolle vriendschap / (lat/sat) relatie. . Profielfoto dateert van 22 november 2024. In mijn dromen woon ik in een modern en proper huisje/appartement aan zee.
13

CaroX 46 jaar - Hamont-Achel

Ik ben gelukkig en sportief en graag zou ik iemand willen ontmoeten die dat samen met mij wilt delen en beleven.
2

witte1959 65 jaar - Reet

2

jef12 65 jaar - Antwerpen

He lieve onbekende, Graag had ik jou beter leren kennen en wie weet wordt jij de man van mijn dromen? Ik verlang naar een lieve, warme en verzorgde knuffelbeer, ben jij dat soms? Laat dan snel iets van je horen, en wie weet wacht er ons nog een fijne toekomst samen! Hopelijk tot spoedig!
2

knuffel66 58 jaar - Lier

1

Happy61 63 jaar - Opglabbeek

Trefwoorden : grote knuffelaar, gevoelig, zachtaardig, spontaan, open, goed hart op de juiste plaats, zorgzaam, kinder-en dierenvriend, genieten van de simpele kleine dingen in het leven, gezelligheid, openminded, avontuurlijk, speels, wandelen hand in hand, een gezellig avondje met 2 aan de haard. Kan genieten van zowel rust als actie en avontuur. Ik zoek een leuke dame die dit samen met mij wil delen en mijn allerbeste maatje en soulmate wil zijn. Laat ons hier mee beginnen en wie weet waar we eindigen
5

Matty 56 jaar - Maaseik

Ik kan genieten van veel kleine dingen, alles vrij rustig, bos of strandwandeling, fietstochtje, stadsbezoek, sauna, theater, film, terrasje, lekker en vers eten, fotografie, opera, musea, muziek, concert..., op zoek naar een vriend met gelijklopende interesses die eventueel ook mijn partner kan worden. Ik zoek geen chatvriend. Kan geen berichtjes lezen, je vindt me wel bij : andere,specifeer
3

Mar10 59 jaar - Temse

Natuurminnend,graag in beweging,oa fietsen,een maatje om samen nog toffe jaren samen te beleven
4

maaike2 75 jaar - Duffel

4

JustDi 59 jaar - Antwerpen

Ik ben een rijpere dame die positief in het leven staat en er zeker nog wat wenst van te maken in goed gezelschap. Ik heb 2 zonen en 1 kleinkind, de zonen staan op eigen benen. Ik ga graag voor een korte en lange periode op reis.
 

Chris111111 71 jaar - Beerse

Op zoek naar een toffe vriendschap, en wie weet zit er ook een mooie relatie in. Ben al langere tijd single, rustige persoonlijkheid die graag geniet van de kleine dingen...
1

Justme 59 jaar - Leuven

Ik wil graag iemand ontmoeten waar ik vele dingen samen mee kan doen , is leuker dan alleen , reisje etentje uitstapje , maar vooral iemand die graag knuffelt , genegenheid , liefde of hoe je het ook mag noemen geeft en eerlijk is .
2

Byke1 73 jaar - Duffel

Rustig door het leven te gaan met een vriendin/partner. Op een eerlijke en respectvolle manier iemand ontmoeten en met elkaar omgaan. Een vrouw ontmoeten die veel voor mij betekent. Niet iemand die hier voor amusement op deze site sta. Met eerlijke bedoelingen graag. Mijn foto is echter met mijn leesbril. Is van verleden jaar.
1

Karel1959 65 jaar - Mechelen

Hallo, wat ik zoek is vooral vriendschap genegenheid en liefde misschien ?? een reisje zou misschien ook leuk zijn ? Maar niet naar verre oorden ! We zien wel ?
4

Rosita00 71 jaar - Zichem

Hou van het leven , graag op reis en avontuur een levensgenieter , romantisch
2

Hellodayss 71 jaar - Roeselare