Een actieve papa van een schat van een dochter die terug de eerste voorzichtige stappen zet in het dating leven... Hou van spontane warme, grappige maar ook serieuze gesprekken. Het hart ligt zeker op de tong, maar kan evengoed verlegen uit de hoek komen. Ik zoek iemand om samen plezierige momenten te beleven, en ook een dekseltje kan zijn op het potje !
Graag geen speelvogels, fake profielen, twijfelaars, ONS, FWB...
Wel graag een toffe en ontspannende eerste date !
1
Cajundust
47 jaar - Molenstede
Na vele jaren van superveel sociale contacten beroepsmatig stapje terug gezet, waardoor méér vrije tijd en minder contacten.
Zou het leuk vinden in contact te komen met mensen die me in eerste instantie boeiende verhalen brengen... een diepzinnig gesprek kunnen voeren... muzikanten hebben tikje voor...
Chatten en fb zijn niet echt mijn ding... stam nog uit het tijdperk dat een écht contact me zoveel meer deugd doet... wil lucht ademen, iets zien (natuur, cultuur, ...)... en heb niet het talent om via een foto en een scherm empathisch te zijn... heb wel bewondering voor mensen die dit wel kunnen... :-)
...wat mij betreft liever enkele échte vrienden dan 450 FB-vrienden...
...wie de uitdaging wil aangaan, laat maar horen...
3
Pieter
60 jaar - Schoten
I WANNA KNOW WHAT LOVE IS ' . .
I WANT YOU TO SHOW ME ' . . .
Welkom op mijn profiel ..
Ik ben een jongeman van 42 jaar
Ik ben al een paar jaar vrijgezel en ben nu op zoek naar de vrouw van mijn leven ! ! ! Dit is niet voor even .. Maar voor een lang en gelukkig leven !
Ik ben eerlijk , lief , te vertrouwen , en sta positief in het leven !
Noem mij gerust een ' GENTLEMAN ' want leer mij kennen en ik kom jou verwennen .. Hou je van romantiek ? Dan ben ik voor jou uniek ..
Ben jij een lieve mooie vrouw , mooi gekleed
2
Bartie
46 jaar - Sint-Katelijne-Waver
Single / empathisch / zorgzaam / spontaan / passioneel ...
Een koffie, leuke babbel of bistro?
Een soulmate, een spontane gesprekspartner, vriendschap, een passionele (LAT)relatie,... Een vaste relatie op termijn? Een vertrouwensvriendin, ...
Een fiets- en/of wandelmaatje?
Samen naar 't zeetje en/of de bergen?
Of gezellig cocoonen!
Ben een 'rustige', doch GEDREVEN en passionele ram!
Ik ken wel chronische vermoeidheid. Maar mits begrip is een relatie, in welke hoedanigheid mogelijk. Vriendschap is ook welkom voor drink, babbel of resto, omwille van het vele onbegrip, waardoor sociaal isolement.
7
diluca
61 jaar - Mechelen
Vul ik later wel nog een keertje in.............we zien wel
Summerti
44 jaar - Oost Vlaanderen
Hallo. Ik ben een vrolijk persoon die houdt van de zee en het strand, wandelingen in de natuur en reizen. Sinds kort volg ik les in Argentijnse tango. Ik bezoek al eens graag een museum of een tentoonstelling en lees boeken liefst in hun originele taal. Uit eten gaan of iets gaan drinken vind ik ook gezellig.
1
Margo
56 jaar - Oud-Turnhout
Wil en probeer altijd mezelf te blijven .
verlang dat ook van een partner .
1
keppe
74 jaar - Oostende
Ben iemand die graag creatief bezig is met koken en muziek. Als het kan genieten.
1
GhostRider69
47 jaar - Heusden-Zolder
Ik ben een vrouw van 63, met pensioen, die geniet van het leven, ik ga veel op reis met vriendinnen, werk nu en dan als flexi, ik zet graag een stapje in de wereld, ik ga
graag iets gaan eten. Maar zou het wel leuk
vinden om iemand tegen te komen, die dezelfde
ingesteldheid heeft, die zich nog niet te oud voelt
om te genieten van het leven, grtjs chantal nys
1
Chachake
63 jaar - Oostkamp
Ik ben op pensioen
ga graag wandelen zwemmen
puzzelen
doe ook vrijwilligerswerk in een dagcentrum
hou ook van reizen
naar de warmte
maar ook een Ierland bezoeler
3
kzk12
67 jaar - Kortrijk
Kalm en eerlijk,houdt van lezen.wandelen winkelen
ik ben een gepensioneerde
2
berkay
68 jaar - Lokeren
Ben een van nature nerveuze man. Hooggeschoold, maar laaggewerkt. Wens dame te ontmoeten van de ''mysterieuze'', introverte, rustige of intellectuele aard bij voorkeur zonder kinderen met reis- en wandelinteresses.
De foto's zijn van een tijdje geleden. Er zijn ondertussen grijze haren en pigmentvlekken bijgekomen.
2
Ron68be
57 jaar - Tielt
Ik ben een enthousiaste dame die langs deze weg de mogelijkheid bekijkt om een al even enthousiaste heer te kunnen ontmoeten met de bedoeling om een meerwaarde te kunnen zijn in elkaars leven.
Iemand die wel een beetje past in het plaatje dat ik voor ogen heb, dus financieel onafhankelijk (dat ben ik zelf ook) met de nodige IQ en EQ en een positieve ingesteldheid.
Foto's via contactlijst.
2
Clarissa60
60 jaar - Moorsel
Ik zoek iemand om iets samen te doen weekendje weg iets gaan drinken of cinema doen
1
Johan72
53 jaar - Tielt-Winge
Ik ben een goedlachse,extraverte man die op zoek is
naar "a good best friend" om samen een aangename tijd door te brengen.Hoe we dat gaan doen bespreken we samen.
2
Salvatore
68 jaar - Gent
Het leven vliegt snel voorbij laat ons er wat van maken!
1
Antje71
54 jaar - Oost Vlaanderen
Welcome! Ik ben Steve.
Leuk dat je hier bent! Ik ben een spontane en avontuurlijke man die houdt van goede gesprekken, lachen tot je buikpijn hebt en nieuwe plekken ontdekken. Of het nu gaat om een spontaan weekendje weg, een gezellige avond met vrienden of een relaxte filmavond op de bank – ik geniet van het leven en zoek iemand om dat mee te delen.
In mijn vrije tijd ben ik vaak bezig met mezelf terug fysiekelijk op punt te zetten, en ik sta altijd open voor nieuwe ervaringen. Ik waardeer eerlijkheid, humor en een positieve mindset.
Ben jij iemand die ook het leven met volle teugen wil beleven en op zoek is naar een oprechte connectie? Stuur me een berichtje, ik ben benieuwd naar jouw verhaal!
4
Steve83
42 jaar - Waarloos
1
lukereed
62 jaar - Oostende
Jongeheer ( gedachte zijn alles)zoekt fijne lieve dame met liefde voor muziek ,natuur , Bourgondische uitstapjes en andere gemeenschappelijke dingen. om samen gelukkig door het leven te gaan.
3
Peter123
60 jaar - Brasschaat
Ik ben opzoek naar een lieve man voor een serieuze relatie , om samen van het leven te genieten !!!