Correctie: ik ben getrouwd, maar anders lezen jullie niet verder :-) Mantelzorger van partner – de relatie is niet romantisch meer, wel trouw. Heb vrije ruimte voor eigen leven. Zoek vrienden (m/v) voor festivals, concerten, motor-/campertrips, gitaar, goed eten, diepe gesprekken. Vriendschap primeert. Mocht er een "klik" komen met een toffe madam die mijn situatie begrijpt , dan sta ik open voor meer. Ik ben 1m65, extravert, muziekgek (speel zelf wat gitaar), humor, luister graag. Geen geheimen – vraag gerust. Oh ja: lengte/gewicht van een vrouw maakt me niet uit. Karakter wel. Foto sturen? Dan doe ik dat ook. Geen spelletjes. Wie dit leest en nog twijfelt: geef het een kans. Eén gesprek zegt meer dan een hoofding. "You Can't Always Get What You Want" (maar soms krijg je wat je nodig hebt)
Persoonlijke gegevens
Verlangens
Interesses en voorkeuren
Ideale partner
Leeftijd
Van
50
naar
70
jaar
Burgerlijke staat
Vrijgezel, Getrouwd, Gescheiden, Weduwe, LAT, Samenwonend, In een relatie, Verliefd
rock, blues, jazz, hard rock, klassiek, funk, r'n'b, pop, soul, reggae, elektro, filmmuziek
Waoooow ! Het klikt tussen jullie !
Foger-T heeft je een knipoogje gestuurd Waarom stuur je hem geen eerste bericht?
Cool... Wederzijds interesse !
Foger-T voegde u ook toe aan zijn contacten ! Waarom stuur je hem geen eerste bericht?
Foger-T
Antwoorden op haar/zijn vragen : 1/20
Quiz&Klik beantwoorden
1. zou je me graag vergezellen naar concerten en muziekfestivals
2. Hou je van muziek van de jaren 60, 70 en 80 ?
3. Hou je van rap en r&b muziek ?
4. Ben je een liefhebber van Temptation Island ?
5. Zou je het erg vinden mocht het bekend raken in je omgeving dat je omgaat met een getrouwde man ?
6. Ben je zelf muzikaal aangelegd ? instrument ? zingen ?
7. Dans je nog graag op de muziek van onze jeugd
8. Hou je van film en bioscoop ?
9. Zou je eventueel ook voor een langere periode (bv een week) met me op reis kunnen gaan mocht de gelegenheid zich voordoen ?
10. Zou je bereid zijn met mij samen in een quiz-ploeg te zitten ?
11. Hou je van humor en stand-up comedians ?
12. Hou je van knuffelen ? vrijen ? zoek je genegenheid en tederheid in een relatie ?
13. Zou je het ongepast vinden mocht ik jou in mijn kennissenkring (die al dan niet mijn situatie kennen) voorstellen als "mijn vriendin" ?
14. Ben je ooit een relatie aangegaan met een man die niet vrij was
15. Wederzijdse discretie ? noodzakelijk ?
16. Praat je over je emoties ook als je het wat moeilijk hebt (ja) of krop je eerder alles op? (nee)
17. Zou je me kunnen vergezeleln op de duozit van een motorfiets ?
18. Kan je je regelmatig vrijmaken om er samen op uit te trekken (evt met camper) voor allerlei bezoeken of activiteiten ?
19. Zou je kunnen aanvaarden dat er, ondanks voorzorgen, soms onverwacht een situatie zou kunnen ontstaan die me verplicht om een met jou gemaakte afspraak af te zeggen of later te laten doorgaan ?
20. Zou je het zien zitten om een exclusieve , discrete LAT relatie aan te gaan met een gehuwde man die wel veel tijd voor je kan vrijmaken en je beschouwt als zijn vaste vriendin ?
0 goed(e) antwoord(en)
Proficiat, u bent voor elkaar gemaakt ! Wenst u haar/hem een bericht te versturen ?